NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Fadex
09-11-2006, 19:09
Z_morty_nizowanej Klikipedii mówimy NIE ! ?

Co o tym sądzisz ?
Niestety, ale Slawo ma rację
35%
 35%  [ 7 ]
Przez to z_morty_nizowanie Klikipedii ona przestała mnie interesować
5%
 5%  [ 1 ]
E tam, Slawo ma tylko trochę racji
10%
 10%  [ 2 ]
Slawo, nie zrzędź
20%
 20%  [ 4 ]
morty robi dobrą robotę ! i zostawcie go w spokoju
30%
 30%  [ 6 ]
Slawo nie masz racji !
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
Kaytek 
Chorąży


Posty: 293

Prestiż
Wysłany: 08-11-2006, 23:35   

Jest pewna istotna różnica. Ja o swoich stosunkach ( ;) ) z PP nie wypisuję na forum - Ty opisujesz problem na FORUM, czyli chcesz, abyśmy wyrazili swoją opinię. Takie sztuczne prowokowanie kłótni i stwarzanie problemów jest śmieszne. Jeśli masz coś do morty'ego załatw to przez PW, albo GG - założę się, że sprawa dałaby się wyjaśnić "pokojowo". Nie wiem, nudzisz się, przeszkadza Ci to, że morty coś robi?

Slawo napisał/a:
a Ty skoro nic nie robisz na scenie to po kiego zabierasz głos ?


Po pierwsze - nie będziesz decydował gdzie i kiedy wolno mi się odezwać. Po drugie - "on się ze mną nie zgadza, uciszmy go!". Kiepski argument, IMO.

Edit:

@Bedziu:

Cytat:
W końcu Klikipedia to użytek publiczny.


A czy ktokolwiek twierdzi, że jest inaczej? Możesz czytać, a nawet edytować. Tej możliwości nie dają Ci wszelkie inne serwisy, w których też autor podpisuje się pod swoim tekstem ( bo niby czemu miałby tego, do cholery, nie robić?).

BTW - sprawdź sobie, co to jest Światowid (w sumie Świętowit), zanim zaczniesz używać tego słowa. BYNAJMNIEJ*

*Patrz: nowe CDA
_________________
 
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 08-11-2006, 23:43   

Dodam jeszcze że to (klik!) - Powinno zniknąć całkowicie z Klikipedii.
Z prostego względu, jak to Slawo napisał. Taka kłótnia odstrasza użytkowników Klikipedii, każdy kto tam wejdzie i to przeczyta. Od razu ucieknie. :doubt:

[ Dodano: 08-11-2006, 21:46 ]
Kaytek napisał/a:
BTW - sprawdź sobie, co to jest Światowid (w sumie Świętowit), zanim zaczniesz używać tego słowa. BYNAJMNIEJ*

Światowid był złym pogańskim bożkiem, użyłem tego sformułowania ponieważ gdy ktoś sprzeciwił się temu bożkowi to miał niezłe kłopoty. A to oddaje charakter Morty'ego...
 
     
copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion


Pojedynki: tak
Posty: 625

Prestiż
Wysłany: 08-11-2006, 23:47   

Bedziu napisał/a:
Jeśli Slawo by nie napisał tego tematu, to Morty byłby niekoronowanym królem i najprawdopodobniej doszło by do tego, że nikt by nie chciał pisać na Klikipedii. Ze względu na admina Światowida :doubt:

No cóż, jak się ludzi uciszy, to kamienie zaczną śpiewać. Tj. jak nie Slawo, to ktoś inny, któremu "panoszenie się" morty'ego by przeszkadzało, by napisał temat.

Kay ma rację: jak się coś nie podoba, należy to ustalić prywatnie z osobą, która nad tym czymś ma kontrolę. Dopiero, jak nie znajduje się porozumienia, to pisać temat na forum. Bo co jest efektem pochopnego zakładania tematów? Kolejna kłótnia. :(

Ps. Poza tym dobrą receptą na to, aby nie zwariować przez scenę, jest podchodzenie do niej z dystansem. Tak się składa, że akurat teraz moim głównym zmartwieniem jest to, czy "pochopnego" pisze się na pewno przez "ch". :P To trochę tak jak z polityką; żartuje się z niej, aby nas ostatecznie ta sytuacja na scenie politycznej nie dobiła.
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 08-11-2006, 23:47   

Heh i znowu Slawo pokazujesz jakim jesteś dzieciakiem. Morty nic złego nie robisz wręcz przeciwnie i moim zdaniem nie powinieneś dać się zastraszyć Slawowi. Ten niech płacze jak zwykle a ty rób swoje i tyle. Moim zdaniem to najlepiej się rozejśc i zapomnieć o tym wszystkim. Podsumujmy Bedziu znowu robi szopke na scenie, Slawo jak zwykle chce być w centrum uwagi a Morty robi coś dla sceny i za to zostaje atakowany.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
morty 
Młodszy chorąży


Posty: 236

Prestiż
Wysłany: 08-11-2006, 23:52   

Bedziu napisał/a:
Ja popieram Slawa!
Nie taktem było też blokowanie przez Morty'ego artykułów.

Jedynym zablokowanym ARTYKUŁEM był... ten o mnie :) Twoja to była dyskusja, i to archiwum - zablokowałem je i wydzieliłem do osobnej strony. Jak coś piszesz Bedziu to bierz za to odpowiedzialność.

Bedziu napisał/a:
Moim skromnym zdaniem Morty zbyt się rozpanoszył na Klikipedii.

Tak rozpanoszyłem się i przyrosłem do niej wraz z korzeniami.

Bedziu napisał/a:
Jeśli Slawo by nie napisał tego tematu, to Morty byłby niekoronowanym królem i najprawdopodobniej doszło by do tego, że nikt by nie chciał pisać na Klikipedii. Ze względu na admina Światowida :doubt:

Na imię wcale nie mam Światowid. Jeśli ktoś miał coś przeciwko - bardzo proszę o zgłaszanie faktów na przyszłość.

Bedziu napisał/a:
Światowid był złym pogańskim bożkiem, użyłem tego sformułowania ponieważ gdy ktoś sprzeciwił się temu bożkowi to miał niezłe kłopoty.
A to oddaje charakter Morty'ego...

Pytanie pierwsze - czy jeśli ktoś miał inne zdanie niż ja, to miał jakiekolwiek z tego kłopoty lub cokolwiek? Bo z tego co mówisz wydaje mi się, że ja gdzieś w dwóch wcieleniach żyję. Ja nie banuję za pierdoły tego typu, w przeciwieństwie do wiadomych osób...
_________________
http://gmapsapi.com - Poznaj Google Maps API
 
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Posty: 706

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 00:24   

Bedziu napisał/a:
Jeśli Slawo by nie napisał tego tematu, to [... trochę zbyt mocno napisane Bedziu !] najprawdopodobniej doszło by do tego, że nikt by nie chciał pisać na Klikipedii. Ze względu na admina Światowida :doubt:


Dokładnie !
Ze dwa trzy dni temu ktoś napisał
Cytat:
e, ja tam nie będę pisał bo nie znam się na tyle dobrze na klikach, aby o nich pisać
(jest w temacie na NB gdzieś moja długa odpowiedź - a, w ankiecie o kapedii.

Odpisałem, że nie nie musi idealnie napisać bo przecież ktoś wyedytuje, zmieni, poprawi !
Nasza PSK to nie jest TDC, mamy kilka procent zaledwie ludzi znających się na rzeczy w porwnaniu z liczbą na TDC (tam cały świat, tu tylko my).

Wcześniej były głosy
Cytat:
nie piszę bo nie znam się na mediawiki

( w domyśle - boję się, że mnie ktoś opierniczy jak coś spierniczę lub wstawię nie tego MortyBoxa :D (Bedziu w zarchiwizowanej dyskusji jest ochrzaniany bodajże, za boxa (format), który nie pasuje do przyjętych szablonów głównych stron kapedii czy jakoś tak. Czyli jednak inny ktoś miał się czego obawiać !

Czy wypieszczenie kapedii przez superspeca morty'ego do takiego poziomu, że nawet ja boję się teraz tam napisać coś, gdyż mam obawy czy poprawnie to sformatuję ! przyczyni się do tego, że każdy będzie chętnie tam pisał ? Może tak, bo jest ładnie. Może nie bo zbyt dużo trzeba tam teraz się postarać, aby nie podpaść adminom.
Czy, jeśli ktoś kto mało zna się na webmasterce, widząc jak cytuję Bedzia "panoszy się tam" :D jeden superadmin wszystkowiedzący chętniej tam coś napisze niż gdyby widział, że nie ma tam jednego superadmina ?

Ja mam odpowiedź taką.
Znam się na kilku dziedzinach, byłem maniakiem statystyki sportowej, napisałbym jakiś artykuł na polskiej wikipedii, ale ciekawe, jak myślicie, dlaczego nic nie napiszę ?

Odpowiedzi szukajcie w tym poście wyżej ... (odpowiedź w stylu - słaby artykuł na wikipedii.pl będzie odrzucony lub poprawka - słaba - zrewertowana potwierdza tylko mnie w moim przekonaniu - aby nie pchać się w paradę).

Na Klikipedii miało być inaczej

Artykuł miał mieć prawo napisać zarówno SULGE z piętnastoma błędami (sorrry Sulge, ale pasujesz mi tu do porównania :) ) jak i wku...y Bedziu.
Jeśli zaczniemy wprowadzać regulaminy i wytyczne, szablony (szablonów też można było się nie trzymać ! ) to za miesiąc kulawy pies z kulawą nogą tam nic nie napisze, wspomnicie ten temat jak to nastąpi.


Dziękuję za uwagę :)
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Mateusz 
Starszy chorąży
GT member


Posty: 437

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 00:48   

morty napisał/a:
PODSUMOWANIE DLA TYCH, KTÓRZY NIE MAJĄ CZASU CZYTAĆ:


Wasze posty są długie i głupie ( :P ). Nie możecie zrobić tak jak Morty? :P

BTW, na temat. Owszem, Morty narobił szumu, ale dobrego. Nie popieram jego
metod, bo wg mnie M. jest zbyt poważny... zbyt, zbyt i jeszcze raz zbyt. Ale, jesli
ja pisze byle co na klikipedi, a on to poprawia i wychodzi z tego fajny artykuł, to niech
se robi, mnie to tam grzeje, byleby by nie wyciął co ważniejszych fragm.

Co do młodych, co się boją pisać. Ich sprawa. Bedą się bali zapytac dziewczynę
o to i owo ( :P ), będą się bali zapytać o wolny dzień w pracy aż zginą z głodu
zamiatając ulice ;) Nie cykajcie się ludziska, toż to tylko Morty, zwykły szary człowiek,
który wybił sie ponad ogół, czego tu się bać?

Może wyskoczyłem z czymś nie na temat, ale wasze posty są naprawdę długie...
a skoro nie czytam lektury to tym bardziej nie będę czytał waszych postów ;P

DLA TYCH, KTÓRZY NIE CHCĄ CZYTAĆ
- Morty to człowiek i nie ma się czego bać
- post może lekko odbiegać od dyskusji
- Morty jak się nudzi niech sobie porawia wszystkie artykuły :P
- nie bójcie się pisać, nikt wam nic złego zrobić nie może xD muahaha
_________________
http://romanx.webd.pl/kli...tle=Mateusz9206 Mój profil na Klikipedii.
 
     
morty 
Młodszy chorąży


Posty: 236

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 01:00   

Slawo napisał/a:

( w domyśle - boję się, że mnie ktoś opierniczy jak coś spierniczę lub wstawię nie tego MortyBoxa :D (Bedziu w zarchiwizowanej dyskusji jest ochrzaniany bodajże, za boxa (format), który nie pasuje do przyjętych szablonów głównych stron kapedii czy jakoś tak. Czyli jednak inny ktoś miał się czego obawiać !

Bedziu w archiwizowanej dyskusji nie jest opieprzany, a jedyny wyjaśniam mu, dlaczego nie wolno w artkykule dawać napisów na czerwono jakie on zrobił. A wyglądały one tak:

http://www.romanx.kosa.ne...dziu&oldid=2653

Potem opieprza mnie za to, że mu obrazek się w szablonie rozpikselowuje, na co ja zamieniam rozmiar w szablonie (ogólnodostępnym, Bedziu mógł to sam zrobić). Slawo, to już nie jest zabawne - dyskusja stoi i czeka na przeczytanie - nie wysnuwaj z niej wniosków DOPÓKI jej nie przeczytasz.
_________________
http://gmapsapi.com - Poznaj Google Maps API
 
 
     
konto usunięte
Dezerter

Posty: 124

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 04:27   

morty napisał/a:
na co ja zamieniam rozmiar w szablonie (ogólnodostępnym, Bedziu mógł to sam zrobić)

Próbowałem na początku sam zmienić rozmiar, ale kodowanie na Mediawiki to jakiś ruski szmelc! A jedyna osoba która stworzyła tego boxa, była niedostępna przez gg.
Bo Morty korzysta z odfiltrowywania wiadomości userów co nie ma na liście gg...
(Osobiście mam takiego moda, ale nie używam. Jak ktoś ma ważną sprawę a ja nie mam go na liście, to nigdy się o tej sprawie nie dowiem. Moim zdaniem taki mod jest chory...)
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 09:45   

Bedziu lubi usuwać wszystkie niezręczne dowody jego winy... usunął CF, zmienił kiedyś temat na Cola czy Pepsi, a teraz chciał usunąć swoją kłótnie argumentując "że odstrasza przyjezdnych". Jaasne, pierwszy lepszy plebs akurat tam wejdzie. A niech wejdzie, zobaczy, jaki-ś naprawdę.
Po raz dwieście siedemdziesiąty trzeci mówie - obiecałeś poprawe i znowu niszczysz.
Ja nie widzę problemu! Nie wiem, gdzie wy go widzicie! Nie jest pod każdym edytowanym przez mortyego wpisem "Ten artykuł zmodyfikował morty". Skoro umieścił tam swoje artykuły ma prawo je podpisać. A boksy też sam zrobił. I też ma prawo nazwać je jak chce. Morty dał ogromny wkład w kpedie, jest idealnie teraz zakodowana, dużo też edytował.
_________________
the preacher man says its the end of time
Ostatnio zmieniony przez Tasmpol 09-11-2006, 09:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
morty 
Młodszy chorąży


Posty: 236

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 09:46   

Bedziu napisał/a:
A jedyna osoba która stworzyła tego boxa, była niedostępna przez gg.

PW, dyskusja w klikipedii, zajrzenie na stronę moją celem poznania hasła, napisanie do romanaX - wiele jest sposobów na kontakt

Bedziu napisał/a:

Bo Morty korzysta z odfiltrowywania wiadomości userów co nie ma na liście gg...

Eee po prostu używam opcji autoryzacji z AQQ :P Bardzo przydatna rzecz gdy ciągle 100 milionów osób nieznanych pisze cze poklikasz?
_________________
http://gmapsapi.com - Poznaj Google Maps API
 
 
     
sulge 
Sierżant


Posty: 125

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 13:01   

Krótko:
-znacznie bliżej mi do Slawa niż do morty'ego
-w Klikipedii nie powinno być infa o MortyBox'ach
(jest to po prostu żenujące, hhm to jednak zbyt ostre słowo, ale nic innego mi nie przychodzi do głowy)
-chciałem nawet napisać jakiś artykuł w Klikipedii, i wtym celu zaczołem przeglądać inne artykóły i chęć minie ta opuściła, nie wiedziałem dlaczego, aż do dziś kiedy przeczytałem ten temat

-Slawo ma prawo do wyrażania własnych poglądów

@Temporal
Cytat:
Pokazujesz jakim jesteś dzieciakiem


Takie wypowiedzi są najgorsze, i niestety świadczą nie źle o Slawo, a autorze takiej wypowiedzi.

-Kiedyś miałem dość ostry spór z RomanX'em i wtedy z bólem przyznaję, że miał on więcej racji niż ja, ale nie oto chodzi dzięki naszej wymianie zdań coś zrozumiałem, mam nadzieję że nietylko ja :) mam nadzieję że z tego sporu karzdy coś wyniesie. I nie chodzi mi tu o jakieś urazy do konkretnych osób, a coś budującego, jakąś nową jakość

I jeszcze jedno, zawsze różnica zdań wybitnych jednostek kończy zażartą dyskusją i to nic złego. Jestem w tym sporze jestem absolutnie po stronie Slawo. I to nie tylko z powodów moich poglądów na Klikipedie, ale rówież z że wypowiedzi morty'ego świadczą o jego zadufaniu. Nie lubię tego. Wiem że to nieobiektywne, ale wole być absolutnie szczery.
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Posty: 706

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 13:26   

Podsumuję prostym językiem i całą prawdę, która złożyła się na moje postrzeganie użytkownika forum NB o nicku morty .... [ocenzurowane by Slawo, morty jak chcesz wyślę Ci to na PW - zrozumiałem, że takie sprawy lepiej rozwiązywać na PW].

sorry
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
Ostatnio zmieniony przez Slawo 09-11-2006, 13:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sulge 
Sierżant


Posty: 125

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 13:45   

Slawo powiedziałeś co myślisz i za to brawo, wielkie brawo moze słowa ostre, ale masz sporo racji. Pamiętasz pewnie reakcje morty'ego na moje pytanie, czy zrobił oprócz Frikika jakąś inną grę... No właśnie to tak naprawdę bardzo mnie zdziwiło, bo apsolutnie miałem inna intencję (poprosto nie wiedziałem) jednak on dopatrzył się tam braku szacunku itd. po prostu paranoja. I chyba ni9kt tak naprawdę nielubi osób którzy mówią JA, JA, JA, a taką osobą jest morty. Rozumiem, że kardzy chce, aby być poważanym i cieszącym się uznaniem i niema w tym nic złego, a trochę pokory i skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziło (Adam Małysz :) ). Jest na PSK jeszcze kilka osób mówiących tak samo JA, JA, JA.
Salwo robi i robił dobrą robotę na reklamowanie naszych gier przez co my mieliśmy satysfakcję, a on był atakowany. Szkoda nawet wymieniać ile razy.... Zresztą szkoda mówić.

Slawo też zaliczam się do żygających (nie odpwoednie słowo, a pewnie ale oddaje to co myślę).
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Posty: 636

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 13:50   

Jeśli ktoś chcę zrozumieć gdzie leży tak naprawdę problem kłótni to radżę przeczytać to poniżej


Nie rozumiem was robicie kolejną wielką awanturę/wojnę i oczerniacie się zamiast
Rozwiązać problem jak cywilizowani ludzie podyskutować spokojnie wyrazić swoją opinie i później postarać się żeby było lepiej

A ja tu widzę to samo, co kiedyś kłócą się i gryzą jak wściekłe psy...
Zamiast się rozwijać to cofacie się, bo lepiej jest kogoś opierniczyć niż jakieś porozumienie zrobić

Mnie najbardziej martwi to, że staży, klikowcy kłócą się i walczą o swoje jak agresywne zwierzęta zamiast dawać przykład nowym, klikowcą, których odstrasza taka atmosfera nieporozumień i ciągłych wojen pamiętam jak kiedyś były problemy z ocenianiem gier, w których było więcej drwin i jechania po autorze niż obiektywnej opinii później to się zmieniło przykro mi to mówić, ale taką atmosferę podtrzymuje na scenie bedziu z powodu swojego charakteru i inni go naśladują zamiast próbować dyskutować na normalnym poziomie, w którym nie da się wyszukać drwin i próby zniesławienia trzeba sobie zdać sprawę, że dyskusja na poziomie bedzia nie rozwiąże problemu Tylko normalne przedstawienie problemów w końcu, morty to też człowiek każdy popełnia jakieś błędy tylko trzeba na normalnym poziomie rozmawiać dyskutować a nie kłócić się
Na pewno lepsze jest użyć parę słów perswazji niż prowadzić kłótnie i przedstawienia, że
"on jest zły, bo robi tak" i zaraz mu to wytknę i zniesławię oraz zrobię wojnę...

Może każdy się zgodzić z tym, co pisał wcześniej bedziu, ale trzeba sobie zdać z tego sprawę, że taka kłótnia zamiast dyskusji nie jest potrzebna i nie jest najlepszym wyjściem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group