NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Fadex
09-11-2006, 19:09
Z_morty_nizowanej Klikipedii mówimy NIE ! ?

Co o tym sądzisz ?
Niestety, ale Slawo ma rację
35%
 35%  [ 7 ]
Przez to z_morty_nizowanie Klikipedii ona przestała mnie interesować
5%
 5%  [ 1 ]
E tam, Slawo ma tylko trochę racji
10%
 10%  [ 2 ]
Slawo, nie zrzędź
20%
 20%  [ 4 ]
morty robi dobrą robotę ! i zostawcie go w spokoju
30%
 30%  [ 6 ]
Slawo nie masz racji !
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 20
Wszystkich Głosów: 20

Autor Wiadomość
sulge 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 14:01   

@Aleks
Może wojna nie jest najlepszym rozwiązaniem ale wedłóg mnie gorsze od tego jest ukrywanie swoich poglądów. oczywiście kazdy z nas ma inny charakter i to chyba dobrze.
Ale Aleksie w poczatkach kontaktów z morty'm byłem jak najbadziej nastawiony na plus do jego osoby, ale jeśli się mu na coś uwagę zwróciło to on atakował. I tyle mam do powiedzenia.

Aleks 
Moderator
Wilczek

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 14:08   

sulge napisał/a:
@Aleks
Może wojna nie jest najlepszym rozwiązaniem ale wedłóg mnie gorsze od tego jest ukrywanie swoich poglądów. oczywiście kazdy z nas ma inny charakter i to chyba dobrze.
Ale Aleksie w poczatkach kontaktów z morty'm byłem jak najbadziej nastawiony na plus do jego osoby, ale jeśli się mu na coś uwagę zwróciło to on atakował. I tyle mam do powiedzenia.

No tak, ale jak wcześniej powiedziałem.. Użyć paru słów perswazji i uświadomić gdzie leży problem...

A co do ukrywania poglądów to nie trzeba ich ukrywać można przedstawić je bez ostrych słów

sulge 
Sierżant

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 14:15   

Aleksie przemawia przez Ciebie mądrość i rozwaga. (bez ironi) Ale po prostu mam taki a nie inny charakter, wiem że nie jest on łatwy.
Ale dyskusja dotyczy czegoś innego. :)

Aleks 
Moderator
Wilczek

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 14:45   

sulge napisał/a:
Aleksie przemawia przez Ciebie mądrość i rozwaga. (bez ironi) Ale po prostu mam taki a nie inny charakter, wiem że nie jest on łatwy.
Ale dyskusja dotyczy czegoś innego. :)

Ja do tego nie podchodzę jak inni z dystansu...
Napisałem tylko prawdę i tyle

Tylko ja dostrzegłem problem, bo nie było mnie kawał czasu
I zauważyłem, że robicie tą samą szopkę, co bedziu
Czy to tak tródno sobie zdać sprawę, że takie postępowanie do niczego nie prowadzi?
Bedziu parę osób już zdążył zdemoralizować swoim zachowaniem

copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion

Pojedynki: tak

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 16:26   

Taa... jak dobrze znam PSK, to pewnie zaraz się wywiąże kłótnia o to, kto jest powodem kłótni, choć mam nadzieję, że się mylę (bo mimo wszystko naprawdę na scenie jestem od około pół roku). ;)

W każdym razie pod tym względem z Aleksem się zgadzam: zamiast warczeć i bluzgać siebie nawzajem, należy trochę pomyśleć (heh... łatwo powiedzieć :P nie od dziś wadomo, że rozum i emocje to jak woda i ogień), a potem albo przytoczyć sensowne argumenty, albo, jak się takowych nie znajdzie, przyznać rację. ;)

Najgorsze jest jednak to, że faktycznie mało kto się tym kieruje. :(

Jak dla mnie, temat zamknięty. Jak dla administracji & moderacji; nie wiem.

konto usunięte
Dezerter

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 17:09   

Tasmpol napisał/a:
a teraz chciał usunąć swoją kłótnie argumentując że odstrasza przyjezdnych. Jaasne, pierwszy lepszy plebs akurat tam wejdzie. A niech wejdzie, zobaczy, jaki-ś naprawdę.

Temat należy usunąć dla "przyjezdnych"!
A jeśli ktoś chcę napisać to co o mnie myśli to zapraszam na www.bedziu.jest.in :)
Na tym serwisie nie mam możliwości edycji/zmiany/kasowania, co kto napisze to będzie!

morty 
Młodszy chorąży

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 18:54   

Hmmm, po tym co mówił sulge faktycznie doszedłem do wniosku że jestem tyranem i zadufanym w sobie kaloszem. Czas jednak na prawdę - oto temat, o którym Sulge mówił:

http://romanx.webd.pl/nb/...p?t=128&start=0

Pytanie w wątku było o najlepszą grę każdej osoby. Oczywiście, ja wymieniłem swojego Frikika. W momencie pisania postu nie miałem na koncie żadnej innej poważnej gry, więc gdyby nawet ocenić Frikika na 0/10 to była to wówczas jedyna gra, którą wypuściłem na poważnie - i dlatego też najlepsza.

Sulge odpowiada na to:
Cytat:
Sorki, że pytam, ale czy masz jakąś inną??

na co ja odpowiadam, zgodnie z prawdą:
Cytat:
A czy to ma coś do rzeczy ? Pytanie jest o najlepszą, jeśli ktoś ma jedną grę na koncie to będzie ona jego najlepszą Inna sprawa to to, że mam inne gierki, Jakim nawet wymienił dwie

Gdzie więc - pytam się - jest tu owo zadufanie? Pytanie pozostanie prawdopodobnie bez odpowiedzi.

BTW: To co robi sulge ze Slawo to czysty populizm. Rzucane hasła, bez żadnego poparcia, bez linków pokazujących co i jak. Tymczasem jakby zebrać je do kupy to okazuje się, że są to conajmniej naciągane opinie.

[ Dodano: 09-11-2006, 18:58 ]
Na potwierdzenie mojej opinii - ponizśzy cytat:
sulge napisał/a:

Proszę o dowody, konkretnie co gdzie jak. Inaczej uznam to za pomówienie.

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie
Steam:

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 19:09   

A to ja powiem tak:
LOCK i nie kłóćcie się, od takich rozmów jest chat, GG or samfin'.

Ponad połowa tego tematu to offtopic, więc jak chcecie podebatować o mortym, jego zachowaniu itp. to proszę użyć opcji szukaj.

Fadex.

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 09-11-2006, 19:45   

Ej, Fadex, nie ma tak - sama chciałam dać locka, a tu PAC! - na końcu tematu taki post.

No nic. Ale przynajmniej skomentuję pośmiertnie (bo temat już nie żyje):
Zachowujecie się jak dzieci. Co jest złego w podpisywaniu swojej pracy? Morty ceni swoją twórczość, może i za bardzo, ale czemu wam to przeszkadza? Wykonał kawał dobrej roboty...

Jak byś się czuł, Bedziu (np.), gdyby na CB, NB, CP itd. itp. Twój nick widniałby jako '-'? I we wszystkich Twoich grach? Tak samo Slawo - Zagrajmy.com jako własność '-'? Wszystkie Twoje najlepsze wyniki byłyby zdobyte przez '-'? Przecież to naturalne, że ludzie się podpisują.

Co do nazw boksów na Klikipedii, to:
a) morty je zmienił,
b) były dobre, bo jako autor znał je najlepiej, przez co zawierały dane kontaktowe.

Wyglądacie jak dzieci w piaskownicy, które zobaczyły, że jakiś facet obok zrobił ładny zamek z piasku i nad bramą napisał "mortyZamek"... może i głupie porównanie, ale sytuacja tego wymaga :)

Fred 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 10-11-2006, 16:14   

Ha! Toć to żałosne, naprawde.

Zamiast się cieszyć, że morty panuje nad Klikopedią, próboje zrobić dla niej jak najwięcej i jak najlepiej, powstaje kłótnia, która ma bardzo złe skutki (sądze, że to z tego powodu Morty odszedł ze sceny). A to tylko i wyłącznie przez dwóch userów, Slawa i Bedzia...

Bedziu, jesteś niczym Eris (bogini kłótni), tam gdzie jesteś ty, tam jest i zło. Odejdź ze sceny, tak będzie najlepiej dla wszystkich.

W 100% popieram Kaytka, jakby ktoś nie zauważył ;)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi