NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
PSK Cytaty
Autor Wiadomość
Ploo 
Chorąży


Pomógł: 8 razy
Posty: 288

8353 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 19:48   PSK Cytaty

PSK Cytaty

www.pskq.plooscva.webd.pl


PSK Cytaty to baza śmiesznych cytatów z PSK. Można je przeglądać według najnowszych, najlepszych lub po prostu przeglądać według dodania. Można również kliknąć w ID cytatu aby zostać przeniesionym do strony cytatu. Wtedy możesz skopiować link dokładnie do cytatu, o który Ci chodzi.

Jeżeli na PSK wydarzy się coś humorystycznego, ktoś coś powie śmiesznego na ShoutBoxie, któregoś z for lub na którymś z komunikatorów (między osobami z PSK) możesz śmiało wysłać swój cytat do nas! Jak wysyłać cytaty? Kliknij na "Wyślij" w menu, skopiuj cytat i zmodyfikuj go do naszego formatu*. Wtedy cytat zostanie dodany do listy cytatów oczekujących na akceptację. Wtedy administrator zobaczy czy cytat można dodać, ewentualnie wyedytuje i wtedy zaakceptuje.

*Format - Format, w jakim cytaty mają być dodawane wygląda następująco:

Kod:
<Uzytkownik 1> Czesc!
<Uzytkownik 2> Ale to śmieszne!
<Uzytkownik 3> Normalnie z krzesła spadłem. xD
<Uzytkownik 1> Ze co?


Informacja
Administracja PSK Cytaty nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść strony oraz prawdopodobne urażenia innych osób etc. Użytkownik ogląda stronę na własna odpowiedzialność. Ale i tak jest małe
prawdopodobieństwo, że treść, która może urazić kogoś ma szanse znaleźć sie na stronie.

Podziękowania
Dominika - Za te śliczne logo, utrzymywanie mnie na duchu (co również można nazwać poganianiem :P ) i bycie cudowną. ^_^
Dingo & Fadex - Te ziomki zbierały cytaty z PSK i teraz dali zezwolenie na umieszczenie ich na PSK Cytaty za co im jestem wdzięczny, gdyż czegoś potrzebujemy aby serwis rozpoczął dzialalność. :)
Bubu - Drobna pomoc tu i tam, podpowiedzi, utrzymywanie mnie na duchu.
Ostatnio zmieniony przez Ploo 17-06-2007, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Pomógł: 78 razy
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 20:32   Re: PSK Cytaty

Plooscva napisał/a:

Ciekawostka
Calutka strona bazuje na tylko jednym pliku, nie wliczając elementów graficznych! Czyli jeden plik PHP (który łączy się z baza MySQL, strona sie opiera o MySQL) zawiera calutką stronę i wszystkie jej podstrony, wliczając arkusz CSS. Plik to 737 linijek kodu. To było dla mnie swego rodzaju wyzwanie, napisać nie aż tak prostą dynamiczną stronę w jednym pliku.

zrób to w divach to zmniejszysz objętosć strony o 100...200%

co do zawartości strony to ciekawy pomysł z zagranicy
_________________
( Przystan Ocalenie | Centaurus | Skrzydlaty Pies | WWF | Nakarm Psiaka )
 
     
Ploo 
Chorąży


Pomógł: 8 razy
Posty: 288

8353 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 20:52   Re: PSK Cytaty

Aleks napisał/a:
Plooscva napisał/a:

Ciekawostka
Calutka strona bazuje na tylko jednym pliku, nie wliczając elementów graficznych! Czyli jeden plik PHP (który łączy się z baza MySQL, strona sie opiera o MySQL) zawiera calutką stronę i wszystkie jej podstrony, wliczając arkusz CSS. Plik to 737 linijek kodu. To było dla mnie swego rodzaju wyzwanie, napisać nie aż tak prostą dynamiczną stronę w jednym pliku.

zrób to w divach to zmniejszysz objętosć strony o 100...200%

co do zawartości strony to ciekawy pomysł z zagranicy


Pomysl mialem jeszcze zanim widzialem Click Quote-Log. Po prostu nie mialem umiejetnosci na zrealizowanie go.

Plooscva
 
 
     
radex 
Plutonowy


Posty: 64

238 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 20:58   Re: PSK Cytaty

Aleks napisał/a:

zrób to w divach to zmniejszysz objętosć strony o 100...200%


Widać że ktoś tu się niezbyt dobrze zna(bez obrazy) ;) Masz rację - trza zrobić układ za pomocą div'ów i css, ale to bardziej wpłynie na semantyczność a nie objętość strony, przy takim prostym layoucie objętość się nie zmiejszy (bo dodatkowe reguły css)
_________________
...Nestle, and Good Luck...
 
     
Ploo 
Chorąży


Pomógł: 8 razy
Posty: 288

8353 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 21:14   

No coz, divy uzywam tu i tam ale jeszcze nie opanowalem ich do konca. W kodzie HTML prawie ze wogole nie ma zadnego formatowania tekstu bo prawie wszystko jest robione z CSS.

To ze musze sie podszkolic to wiem tylko nie mam pojecia jak zastapic niektore tabelki divami. :P

Plooscva
 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Pomógł: 78 razy
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 21:20   Re: PSK Cytaty

radex napisał/a:
Aleks napisał/a:

zrób to w divach to zmniejszysz objętosć strony o 100...200%


Widać że ktoś tu się niezbyt dobrze zna(bez obrazy) ;) Masz rację - trza zrobić układ za pomocą div'ów i css, ale to bardziej wpłynie na semantyczność a nie objętość strony, przy takim prostym layoucie objętość się nie zmiejszy (bo dodatkowe reguły css)

Faktycznie, ale jeśli css będzie w oddzielnym pliku to strona będzie zużywała mniej transferu, więc na jedno wychodzi
_________________
( Przystan Ocalenie | Centaurus | Skrzydlaty Pies | WWF | Nakarm Psiaka )
 
     
radex 
Plutonowy


Posty: 64

238 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 21:41   

Plooscva napisał/a:
No coz, divy uzywam tu i tam ale jeszcze nie opanowalem ich do konca. W kodzie HTML prawie ze wogole nie ma zadnego formatowania tekstu bo prawie wszystko jest robione z CSS.

To ze musze sie podszkolic to wiem tylko nie mam pojecia jak zastapic niektore tabelki divami. :P

Plooscva


pisz na gg, pomogę:P
_________________
...Nestle, and Good Luck...
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Pomógł: 37 razy
Posty: 502

31680 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 22:12   

Cytat:
prawdopodobieństwo, że treść, która może urazić kogoś ma szanse znaleźć sie na stronie.


To już wiadomo kogo będzie ta treść urażać. Pytanie tylko, kiedy to się stanie.
 
     
Ploo 
Chorąży


Pomógł: 8 razy
Posty: 288

8353 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 22:47   

BROO napisał/a:
Cytat:
prawdopodobieństwo, że treść, która może urazić kogoś ma szanse znaleźć sie na stronie.


To już wiadomo kogo będzie ta treść urażać. Pytanie tylko, kiedy to się stanie.


Ziomus, to jest baza smiesznych cytatow z PSK a nie baza cytatow obrazajacych tych nieakceptowanych.

Plooscva
 
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Pomógł: 37 razy
Posty: 502

31680 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 23:05   

Życzę szybszego dorastania.
 
     
McO 
Bohater
WujasheQ


Pomógł: 16 razy
Posty: 253

15161 Prestiż
Wysłany: 17-06-2007, 23:08   

Plooscva napisał/a:
Plik to 737 linijek kodu

Ło ło! Ale jesteś kodemasta. Pudzian jak ma dobry dzień to wyciska miliard na klatę więc się do niego nawet nie umywash :!:
Inicjatywa nawet wporzo. Cieszmy się, mamy basza polskich twórców gier! I mnie możecie urażać i tak mi to wisi...
_________________
coolwilk napisał/a:
ja kocham religie bo mam szustke :) i jest spoxik

 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Pomógł: 78 razy
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 18-06-2007, 00:20   

No trochę racji mają

To wygląda tak jakbyś drwił ze wszystkich klikowców aż w końcu wszyscy cię znienawidzą
Mimo że to jest humorystyczna strona..
_________________
( Przystan Ocalenie | Centaurus | Skrzydlaty Pies | WWF | Nakarm Psiaka )
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Pomógł: 16 razy
Posty: 706

25566 Prestiż
Wysłany: 18-06-2007, 01:27   

Jeszcze z pół roku i będzie się nabijał, że łon w angli a my w polsce nadal, zobaczycie - wspomniecie moje słowa.
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Ploo 
Chorąży


Pomógł: 8 razy
Posty: 288

8353 Prestiż
Wysłany: 18-06-2007, 10:52   

Celem strony nie jest nabijanie sie z innych Klikowcow tylko aby sie posmiac z smiesznych rozmow na PSK, taka rozrywka. Tworzac strone nigdy nie mialem na celu stworzyc miejsce aby drwic z klikowcow itp... Jestem ciekaw czemu to tak odebraliscie.

Slawo: A czemu mialbym sie smiac?

Plooscva
 
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Pomógł: 37 razy
Posty: 502

31680 Prestiż
Wysłany: 18-06-2007, 11:58   

Cytat:
A czemu mialbym sie smiac?

Zdążyłeś zadrwić ze Slawowego FAQu, wejść na CB by celowo poirytować Bedzia, nazywać mnie kimś kim nie jestem, kompilować (na wyrost powiedziane) "wirusy".

Po prostu, masz takie destrukcyjne usposobienie. Jesteś młodzieńcem, któremu na NB dano palec, a odgryzł rękę. Cóż, inne scenowe nowotwory tak samo się rozwijały.

Byłem kiedyś scenowym zwolennikiem (czyt. fanatykiem) konkretnych forów - wtedy naprawdę trudno dostrzec winę w swoim postępowaniu. A już naprawdę trudno, gdy jest się w swoich działaniach wspierany przez grono administracyjne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group