NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
cubix
Autor Wiadomość
cx 
Starszy chorąży


Główny edytor: TGF
Posty: 370

22 Prestiż
Wysłany: 22-12-2013, 11:38   cubix

dzień dobry.

zacznę od tego, że na klikach nie robię nic co najmniej od 4 lat. na dysku właściwie gdzieś tam leży construct, żeby go raz na rok odpalić i nic w nim nie zrobić. więc trudno mi powiedzieć, czy powinienem był tu w ogóle pisać. ale miałem już kiedyś podobnego bloga (na click basic, pozdro Bedziu :3 ), lubię się produkować czasem, więc dlatego założyłem temat.

pamiętają mnie pewnie ci starsi, głównie jako tego bardzo infantylnego i niezbyt zdolnego twórcę. cóż - pod tym względem chyba aż tak wiele się nie zmieniło, no może poza tym, że na pozór mogę sprawiać wrażenie osoby kontrolującej swoje emocje.

od czasu do czasu (średnio raz na 6 miesięcy) przypominam sobie z nudy o nb i wchodzę tutaj, żeby zobaczyć co się dzieje. zwykle omijają mnie bitwy, dla których mógłbym odpalić tego constructa i coś może wyskrobać.

w sumie to kliki zmotywowały mnie do pierwszych kroków z produkcją (tak, nienawidzę tego słowa) muzyki - były trackery, teraz padło bardziej na to, że muzyka sama z siebie stała się celem. właściwie więc moim "środowiskiem pracy" stał się program fl studio (powszechnie pogardzany, dla mnie jednak najwygodniejszy daw). w zeszłym roku wydałem 2 albumy (nie za dobre) w netlabelu, od tego czasu cały czas próbuję zrobić coś, co uznam za to, co chciałem osiągnąć - oczywiście jestem wybredny i mam słomiany zapał, więc w praktyce przez ponad rok skończyłem kilka kawałków, które spakowane zipem wraz z kilkunastoma szkicami udostępniłem może kilku osobom.

prywatnie mam 18 lat, jestem w klasie maturalnej na mat-fiz-infie, nie chcę się starzeć, nie mam pomysłu na swoje dalsze życie, całe dnie spędzam na facebooku, jestem ESFJ-em, słucham muzyki, głównie elektronicznej, interesuję się marnowaniem i komplikowaniem sobie życia.

do zobaczenia za pół roku, jak mi się przypomni o nb lub wcześniej, jeżeli będę miał coś do powiedzenia, w co wątpię.
 
     
Neoqueto 
Moderator
Akcelerator


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: MMF2
Pojedynki: być może
Skype:
Posty: 537

7976 Prestiż
Wysłany: 22-12-2013, 19:20   

Zamień liceum na technikum informatyczne i muzykę na grafikę i masz pretty much mnie.

A dobra, Facebooka to ja unikam jak ognia.
_________________
Jeśli otrzymałeś pomoc - pamiętaj o przyznaniu punktu Pomógł!
 
     
cx 
Starszy chorąży


Główny edytor: TGF
Posty: 370

22 Prestiż
Wysłany: 22-12-2013, 21:03   

cóż, ani jedno (szczególnie, że jestem w klasie maturalnej, a na studia na pewno idę) ani drugie (brak zdolności, poza tym nie widzę w tym nic zachęcającego) nie wchodzi w rachubę.
 
     
cx 
Starszy chorąży


Główny edytor: TGF
Posty: 370

22 Prestiż
Wysłany: 13-07-2014, 19:29   

no siemsą.

jakem obiecał, takem wrócił po tym pół roku. już po maturze. poszła nawet dobrze.
od października będę studiował matematykę.

od strony muzycznej - nadal produkuję, obecnie mam dosyć poważne plany jeżeli chodzi o swój rozwój. może się uda.
 
     
Jakim 
Młodszy chorąży
Mjuzik Mejker


Główny edytor: GameMaker
Pojedynki: tak
Steam:
last.fm:
Posty: 263

21763 Prestiż
Wysłany: 17-07-2014, 12:56   

I co z tymi wielkimi planami? :>
 
 
     
cx 
Starszy chorąży


Główny edytor: TGF
Posty: 370

22 Prestiż
Wysłany: 17-07-2014, 19:44   

realizuję je niespiesznie, ale konsekwentnie - jeżeli chodzi o produkcję.
a jeżeli mowa o graniu live'ów, to najpierw muszę trochę hajsu zdobyć.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group