NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Klikowiec] Tsukuyomi
Autor Wiadomość
Tsukuyomi 
Starszy szeregowy

Główny edytor: MMF2
Drugi edytor: RPG Maker
Pojedynki: nie
Steam:

102 Prestiż
  Wysłany: 03-08-2015, 13:48   [Klikowiec] Tsukuyomi

Ohayo, Greetings i Witajcie
Nieco niecodzienna kolejność, ukazując wpierw swój projekt a dopiero po tym się przedstawiając. Jednak nie jest to raczej dużym problemem. Nazywam się Dawid, mam już 18 lat a w klikach siedzę dobre 5. Zaczynałem wpierw od pomniejszego edytora o wdzięcznej nazwie RPG maker XP, którego wielu na pewno kojarzy. Niespełna rok potem przesiadłem się na MMF (wcześniej nieco poznając starego dobrego TGF). Przyznam się, z opuszczoną głową że zaczynałem od pirackiej wersji - jednak w wkrótce potem dorwałem swoją oryginałkę w bardzo atrakcyjnej cenie na Humble. Obecnie "klikowanie" traktuję jako hobby i relaks poza pracą - pobocznie interesuję się też silnikiem Unity oraz tworzeniem/edytowaniem grafiki w Photoshop.

Uczę się w technikum informatycznym z dużym nastawieniem na serwery, bazy danych oraz strony i aplikacje internetowe - w przyszłości mam zamiar się tym zajmować gdyż uważam to za dobry i przyjemny biznes.

Zainteresowania mam dosyć proste: japonistyka, inscenizacje średniowieczne i te z wojen napoleońskich/secesyjnych , broń czarno-prochowa, historia, literatura, modelarstwo i oczywiście informatyka.

Obecnie prowadzę tylko jeden projekt "Lunaris Mundi", w przyszłości mam jednak zamiar tworzyć inne niezależne gierki pod banderą WhiteFox Softworks - takie małe jednoosobowe studio - jak na razie.

Tak więc słowem zakończenia, pozdrawiam Wszystkich użytkowników!

Odpowiedz do tematu