NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Makaronowyninja
Autor Wiadomość
Makaronowyninja 
Szeregowy


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 3

1099 Prestiż
  Wysłany: 31-08-2015, 21:04   Makaronowyninja

Witam, ludzie nazywają mnie różnie. Jednak tutaj przyjmę przydomek Makaronowy. Klikami zajmuję się od ok. 5 lat. Niestety przeważnie brakuje mi motywacji więc na poważnie zająłem się tym dopiero pół roku temu. Aktualnie pracuję nad platformówką o nazwie Liquid Awsome. W czasie wolnym lubię przeglądać dank meme's. Mój ulubiony utwór klasyczny to Requiem skomponowane przez Mozarta. Tak właściwie to tworzenie gier interesowało mnie już od przedszkola. Cierpię na ciężkie lenistwo. To chyba wszystko co mogę o sobie napisać...
 
     
pogromca909 
Głupiec


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF
Steam:
Skype:
Posty: 147

1212 Prestiż
Wysłany: 31-08-2015, 21:42   

Kto wie, czy to na pewno lenistwo...
_________________

 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 31-08-2015, 22:28   

Jakieś screenshoty, kawałki zapoczątkowanych prac masz, żeby się pochwalić?
_________________
:razzugly:
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 31-08-2015, 22:37   Re: Makaronowyninja

Makaronowyninja napisał/a:
Mój ulubiony utwór klasyczny to Requiem skomponowane przez Mozarta.

_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Makaronowyninja 
Szeregowy


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 3

1099 Prestiż
Wysłany: 01-09-2015, 14:02   

Patrząc na twórczość użytkowników tego forum jestem strasznym noobem. Większość teł narysowałem w MS Paint, resztę grafik w Gimpie. Nie znam się na komponowaniu muzyki, a darmowa muzyka którą znalazłem w internecie niezbyt do mnie przemawiała. Więc najprawdopodobniej albo gry nie udostępnię wcale, albo w wersji bez muzyki. Praca nad grą idzie mi jak praca Valve nad Half-Life 3. Miałem już gotowe projekty kilku poziomów, kilka grafik i plan fabuły. Kiedy nagle 3 dnia pobytu w Petrovacu doznałem olśnienia. Stwierdziłem iż zamiast prostej platformówki zrobię nieco bardziej skomplikowaną platformówkę o klimatyce post-apokaliptycznej i zacząłem wszystko od nowa. Dlatego też na razie mam tylko menu główne i właśnie pracuję nad pierwszymi poziomami. Jednakże natrafiłem na problem, jakim jest rozdzielczość gry. Dotychczas zalążek gry miał rozdzielczość 800x600. Jednak po wstawieniu do gry postaci którą nazwałem Stepujący Joe okazało się, że jest za duża i nie widać szczegółów. Siatkę ustawiłem na 32x32 i chciał bym ją taką zachować. Dlatego obawiam się że znów (to już chyba 4 raz) będę musiał wszystko robić od nowa (no może poza mechaniką gry).
Miałem się pochwalić, więc to jest wygląd Stepującego Joe stojącego w miejscu z 2 stron
PS.:Do czego służy Prestiż, bo jakoś nie mogłem takiej informacji znaleźć...
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 01-09-2015, 17:12   

Prestiż do punkty, które otrzymuje się za pisanie postów, wydawanie gier, zwycięstwo w bitwach (konkursach), no i stanowi to walutę na forum ;) .
_________________
:razzugly:
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 05-09-2015, 16:31   

Joe nie wygląda źle.

Staraj się opanować perfekcjonizm--ciągłe rewizje starych elementów gry nie pozwolą Ci tworzyć nowych.

Jeśli chodzi o muzykę, to sprawdzałeś może zasoby YouTube? https://www.youtube.com/audiolibrary/music
 
     
Makaronowyninja 
Szeregowy


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 3

1099 Prestiż
Wysłany: 23-09-2015, 20:53   

Nie miałem pojęcia że YouTube ma taką bibliotekę, dziękuję.
_________________
Nieważne, czyś psychopata, pacyfista, kurier pocztowy czy gołąb. Szeregi ruchu oporu zawsze znajdą dla ciebie miejsce, abyś mógł wraz z nami walczyć przeciwko 'Balansowi'...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group