NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Klikowiec] MasterjayZ
Autor Wiadomość
masterjayz 
Bohater

Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: być może

10209 Prestiż
Wysłany: 20-09-2015, 18:54   [Klikowiec] MasterjayZ

Witam. Jestem Master, tak naprawdę mam na imię Adam, ale jak byłem mały wymyśliłem ten nick i tak zostało na tym forum. W internecie jestem znany pod innym imieniem a raczej będę znany :-P. Nie wiem czemu piszę tutaj blog/dziennik ale fajnie mi z tym. Właśnie zapisałem się na pojedynek i zamierzam dobrze wypaść. A jeśli już mówię o wypadaniu dobrze to mógłbym się pochwalić, że w podstawówce napisałem ten egzamin 39/40pkt. W tym roku mam egzamin gimnazjalny a moje ambicje są tak wysokie, że na prawdę dam z siebie wszystko. Wszyscy mówią, żeby nie pić przed egzaminami itd, to brednie, ja wypiłem rano kilka szklanek wody, im zawdzięczam ten wynik ;) Nie uczyłem się wcale. Dużo opuszczam szkołę, ale to nie temat dzisiejszego postu. W sumie już teraz ludzie mogliby mnie rozpoznać :-P
Co by tu jeszcze napisać... Mogę wam napisać, że jak byłem jeszcze mały to już w bacie pisałem, nawet miałem konto na pewnym forum o tym xD Niezłe to były czasy... Czy tylko ja myślę, że tworzenie gier rozwija myślenie? Nie ważne. (nie)Zawsze grając w gry czułem smutek, że ja jej nie zrobiłem/ nie potrafię jej zrobić :-P Na dzisiaj wystarczy, idę zjeść rybę (wiem że jest późno i co :D ryba zawsze dobra i ma omega 3 czy tam coś)

masterjayz 
Bohater

Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: być może

10209 Prestiż
Wysłany: 27-09-2015, 09:25   

Cześć, nudzi mi się to tutaj trochę uzupełnię miejsca. W piątek (tydzień temu nie ten) dostałem jedynkę z historii. Nie za bardzo idzie mi nauka tego przedmiotu, myślę, że dlatego, że trzeba tutaj na pamięć wszystko kuć. Wolę takie rzeczy, które da się logicznie zrozumieć np matematyka. Nie przejąłbym się tym, ale się przejąłem. Dlaczego? Bo często myślę o swojej przyszłości. Ale przejdźmy do rzeczy, jak sobie poradziłem z tym problemem? Bo sobie poradziłem :D Najpierw opowiem wam co robiłem w wolnym czasie gdy byłem młodszy (ciągle jestem młody hehe ale wiecie o co chodzi). Otóż gdy miałem około 7-10 lat to bardzo lubiłem rysować komiksy. Fajne to było. Teraz nadal mam tak, że lubię sobie porysować, nie ważne co. Nawet na lekcji potrafię pomazać sobie książkę :-P Dobra to teraz przejdźmy do historii i mojego problemu z nią. Otóż jak się możecie domyślać założyłem specjalny zeszyt. Tworzę w nim komiksy na podstawie mojego podręcznika do historii który marnie przekazuje informacje dlatego musiałem czasem wspomóc się internetem. Omawiam na lekcji czasy Napoleona. Tworzenie komiksów przynosi mi wielką radość a powtarzanie materiału poprzez czytanie/oglądanie go to dla mnie przyjemność.
Cieszę się, że znalazłem wreszcie sposób dla siebie. Wcześniej chciałem nagrywać siebie i odsłuchiwać podczas dnia ale myślę, że nie było by to zbyt skuteczne.
Teraz napiszę coś o swojej grze, którą tworzę na pojedynek z DFSTR. Po włączeniu gry pojawi nam się prolog w formie komiksu (hehe). Można go pominąć. Po wybraniu opcji start w menu przenosimy się na planszę na której będziemy zmagać się z hordą przeciwników. Widok będzie od góry. Nie chcę za dużo pisać i chyba nie ma o czym bo gra nie będzie rozbudowana jak Wiedźmin 3 mimo to staram się ") Pozostaje jeszcze kwestia dźwięku i muzyki w grze. Jeśli zmieszczę się w tych marnych 8mb (może zwiększyć limit? :D ) to poszukam czegoś odpowiedniego w zasobach biblioteki YouTube. Pamiętam, kiedyś jak tworzyłem pewien projekt brałem stamtąd muzykę i dźwięki :D Oczywiście projektu nie zakończyłem >.<'
Na dzisiaj to wszystko. Do zobaczenia.

Odpowiedz do tematu