NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kiedy kolejna bitwa NB?

Czy chcecie kolejną Bitwę NB?
Tak
47%
 47%  [ 9 ]
Nie
36%
 36%  [ 7 ]
Chwilowo nie mam czasu, może za 2-3 miesiące?
15%
 15%  [ 3 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
Malin 
Młodszy chorąży

Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 237

Prestiż
Wysłany: 09-04-2016, 16:46   Kiedy kolejna bitwa NB?

Czy tylko według mnie przydałaby się jakaś bitwa? Ostatnia była ponad rok temu, może to dobry moment żeby ogłosić kolejną? Wydaje mi się, że trochę czasu każdy by znalazł, w końcu ponad 3 tygodnie, to co innego niż 3 godziny, jak w przypadku Pidżamy... Tak więc, droga administracjo, czy macie w planach zorganizowanie kolejnej bitwy NB? Czy wy (użytkownicy) też chcielibyście wziąć udział w, jak to napisane "najlepszym konkursie klikowym w Polsce"?
 
     
Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie
Posty: 380

Prestiż
Wysłany: 09-04-2016, 17:05   

Lud chce chleba i igrzysk :]

Fadex, czemu głosowałeś na "nie". :<
_________________
...
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Posty: 1015

Prestiż
Wysłany: 09-04-2016, 17:06   

bitwa będzie w wakacje elo
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Posty: 1731

Prestiż
Wysłany: 09-04-2016, 20:22   

Temat bitwy już był poruszany na shoucie wielokrotnie, więc nie wiem czy zakładanie dodatkowo tematu i ankiety pomoże, ale ja jestem jak najbardziej na tak.
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Posty: 502

Prestiż
Wysłany: 10-04-2016, 08:55   

Głos na nie. :shrug:

Powody:
-> inicjatywa bitwy NB została wyczerpana i podzieliła los ślimaczka, który nigdy nie wrócił do regularności
-> bitwy odbywają się w naszym ciasnym gronie, mile widziane wyjście na świat
-> długi czas tworzenia gier wiąże się z oczekiwaniem na większe nagrody (być może jest to powodem niskiej frekwencji)
 
     
Malin 
Młodszy chorąży

Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 237

Prestiż
Wysłany: 10-04-2016, 09:57   

Co do 3 powodu, za I miejsce jedynymi nagrodami które wymagały "pieniędzy" były gry z listy nagród (na której wciąż jest tego sporo), a prestiż, grupę, i kolor użytkownika admini mogą dowolnie zmieniać (czyż nie?). Z resztą, wydaje mi się że nie dla każdego nagroda jest najważniejsza.
_________________

 
     
masterjayz 
Bohater


Pojedynki: być może
Posty: 228

Prestiż
Wysłany: 10-04-2016, 11:44   

Ja tam bym się pobił w takiej bitwie, chce mi się robić gry! A ja mam tak, że jak robię jakiś swój projekt to mi się nie chce, z kolei taka rywalizacja jest fajna bo mam motywację (i nie, nie chodzi mi o nagrody). Mi się takie coś podoba bo kolejna gra do portfolio czy coś!
A co do rozszerzenia bitwy do większej ilości osób to fajny pomysł, można założyć game jam na itch.io tylko trzeba się liczyć z randomami wydalającymi do bitwy wcześniej zrobione gry.
 
     
Malin 
Młodszy chorąży

Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 237

Prestiż
Wysłany: 10-04-2016, 12:11   

Masterjayz, mam dokładnie tak samo. Co innego tworzyć coś "tak sobie", a na bitwę. Randomy wysyłające na bitwę wcześniej zrobione gry? Haha, no jak się dobrze wymyśli temat to jest to mało prawdopodobne :P
_________________

 
     
Neoqueto 
Moderator
Akcelerator


Pojedynki: być może
Skype:
Posty: 537

Prestiż
Wysłany: 10-04-2016, 12:27   

Bitwy się wypaliły. Starczy już, od dziesięciu ostatnich są robione na siłę. Może za pół roku.
_________________
Jeśli otrzymałeś pomoc - pamiętaj o przyznaniu punktu Pomógł!
 
     
Malin 
Młodszy chorąży

Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 237

Prestiż
Wysłany: 10-04-2016, 16:21   

Wypaliły się, jednak wciąż 9 osób zagłosowało że chce bitwę (licząc tych, którzy chcą za jakiś czas)
_________________

 
     
duur 
Starszy sierżant


Pojedynki: nie
Posty: 178

Prestiż
Wysłany: 10-04-2016, 22:18   

to są głosy Wypaleńców !! :--P
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 11-04-2016, 08:30   

Ja też bym chciał bitwę. Pidżamy są dla mnie za krótkie, żebym zdążył coś wymyślić i zrobić. A bitwy na około 10 osób to chyba nie tak źle. Gdyby brało udział ze 3 osoby, to można by mówić o wypaleniu, ale 10 albo więcej to całkiem nieźle. I nawet wolę jak jest tylko tyle osób, bo wolę przetestować 10 gier niż 50. I mi też nie zależy na nagrodach.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 11-04-2016, 13:41   

kamiledi15 napisał/a:
Gdyby brało udział ze 3 osoby, to można by mówić o wypaleniu, ale 10 albo więcej to całkiem nieźle.

Głos w byle ankiecie nie oznacza faktycznego uczestnictwa w bitwie. I już tak właśnie było wielokrotnie, że wszyscy płaczą o bitwę, potem się ją 3x przedłuża po to, żeby wystarczyło prac... na podium.

Spodziewam się, że Fadex bierze was na przeczekanie, jak już będziecie konkretnie spragnieni bitwy, to ją zrobi, prac będzie mało jak zwykle, a wtedy on się będzie śmiał i śmiał i śmiał.
_________________
:razzugly:
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Steam:
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 11-04-2016, 13:42   

Ostatnio było 16 gier. Skąd wniosek, że teraz będzie mniej niż 10?
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 11-04-2016, 13:52   

Ostatnio od ostatniej bitwy było 7 miesięcy, teraz od pidżamy jest 2 tygodnie. Ale fakt, od ostatniej oficjalnej bitwy - 13 miesięcy.
_________________
:razzugly:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group