NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Inna] The Miners
Autor Wiadomość
Nornik 
Sierżant


Główny edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Posty: 134

5629 Prestiż
  Wysłany: 10-06-2016, 00:22   [Inna] The Miners

Tytuł: The Miners

Gatunek: "Górnicze"

Autor: Michał "Nornik" Głowacki
Grafika: Michał "Nornik" Głowacki
Dźwięk: Bartosz Gajdarski
Muzyka: Patryk Scelina

Opis:
Gra The Miners jest grą wzorowaną na grze Diggers - Amigowym hicie z 1993 roku wydanym przez Millenium.

Gracz kieruje 5-cio osobowym zespołem górników, którego celem jest poszukiwanie cennych kruszców i kamieni szlachetnych. Wykopaliska są prowadzone na niewielkiej, ale bardzo bogatej w surowce naturalne, planecie Morg. Pewnego dnia właściciel wszystkich kopalń na planecie ogłosił zawody na najlepsze ekipy górnicze. Zwycięski zespół otrzyma na własność jedną z kopalń a wszystko co od tej pory wykopie będzie jego własnością. Jest więc o co walczyć! Po co kopać całe życie dla kogoś, jak można kopać tylko dla siebie?

Zwycięstwo nie przyjdzie jednak łatwo. Będziesz musiał pokonać inne zespoły, a także uważać na nieprzyjaźnie nastawionych mieszkańców kopalń. Dodatkowo będziesz musiał sprostać samym kopalniom, gdyż są one rozmieszczone w naprawdę dzikich i niedostępnych miejscach. Na szczęście, regulamin zawodów dopuszcza możliowość użycia zaawansowanych narzędzi górniczych.

Zatem, wyślij swoje zgłoszenie do zawodów jeszcze dzisiaj!


Cechy gry:
- tryb kampanii oraz “free play”
- 4 odmienne rasy górników
- 5 rodzajów terenu kopalń
- 21 rodzajów drogocennych kamieni do poszukiwania i sprzedawania w banku
- 6 rodzajów zaawansowanych narzędzi górniczych do nabycia w sklepiku
- 72 osiągnięcia do zdobycia
- 3 różne sposoby sterowania górnikami
- ręcznie rysowane obrazki
- edytor map i edytor kampanii
- pół-otwartość gry*


*Jedną z najważniejszych właściwości gry jest jej pół-otwartość. Cała gra oparta jest na plikach zewnętrznych. Oznacza to, że jej użytkownicy co prawda nie mogą ingerować w kod gry, ale mogą ingerować w jej “zawartość”. Każdy będzie mógł dodać do gry coś od siebie i przekazać ten “dodatek” swoim znajomym Dzięki temu, będzie można stworzyć własne unikalne kopalnie, wypełnione różnymi przedmiotami do poszukiwania.

Zrzuty ekranu:
Screeny + Trailer

Kupno gry:
Kup The Miners na Steam
Kup The Miners w Indie Game Stand
Kup The Miners za pomocą jednego z widget'ów na mojej stronie (zachęcam do skorzystania z tej opcji, gdyż większy % ceny trafi do mnie)

Download:
The Miners Demo

Uwagi:
Jeżeli ktoś, tak jak ja, lubi mieć na półce pudełko z grą to...

Spoiler:
Ostatnio zmieniony przez Nornik 29-09-2016, 23:37, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Pomógł: 35 razy
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 10-06-2016, 16:21   Re: The Miners

Całkiem fajna produkcja w czym to tworzyliście?

Nornik napisał/a:
Będziesz musiał pokonać inne zespoły


Konkurencja między graczami byłaby jeszcze lepsza :)
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Ishimura 
Chorąży


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Pomógł: 11 razy
Posty: 299

4531 Prestiż
Wysłany: 10-06-2016, 16:49   

Łooo 6.49$ to sporo jak na indyka z klikera. Mam nadzieję, że jest w co pograć i że na tym zarobisz.

Tak z ciekawości. Jaką marżę narzuca Ci ta platforma ? Jestem ciekaw czy te mniejsze platformy są bardziej opłacalne od steam czy nie, choć mam wrażenie, że sprzedaż zależy głównie od zasięgu platformy.
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 10-06-2016, 18:22   

Wygląda bardzo pro, choć grafika klocków mogłaby być bardziej zróżnicowana. Na dłuższa metę, te jaskrawe kolory mogą męczyć wzrok. Nie myślałeś o jakimś demku?
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 10-06-2016, 19:57   

Gry nie da się kupić bez rejestracji w portalu Indie Game Stand (jak na Humblu, kartą).
Za grę nie da się zapłacić kartą po rejestracji i weryfikacji adresu email na Indie Game Stand (niby w ten sposób tylko PayPalem). Nie zamierzam zakładać konta na PayPalu.
_________________
:razzugly:
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Pomógł: 35 razy
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 10-06-2016, 20:35   

I nigdy go tam nie zakładaj to ScamPal! Teraz aby zrobić szybkie doładowanie środków musisz podać im login oraz hasło do banku, a pracownik ScamPala(bot) robi to za Ciebie po zebraniu historii Twoich wydatków.
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 10-06-2016, 20:58   

Cytat:
I nigdy go tam nie zakładaj to ScamPal! Teraz aby zrobić szybkie doładowanie środków musisz podać im login oraz hasło do banku, a pracownik ScamPala(bot) robi to za Ciebie po zebraniu historii Twoich wydatków.

Jeszcze z tego nie zrezygnowali?!

To ja poczekam aż gra oświeci się na zielono na steamie:
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=646635940
... albo pojawi gdzieś indziej w sprzedaży.
_________________
:razzugly:
 
     
Nornik 
Sierżant


Główny edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Posty: 134

5629 Prestiż
Wysłany: 11-06-2016, 00:12   

Cytat:
Całkiem fajna produkcja w czym to tworzyliście?

Gra powstała w MMF2. I właściwie robiłem ją sam (poza dźwiękami i muzyką). Całość zajęła w sumie 4 lata...

Cytat:
Łooo 6.49$ to sporo jak na indyka z klikera.

Czy ja wiem... A co za różnica w czym była zrobiona gra? Ważne aby była zrobiona dobrze i żeby się spodobała graczom. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Cytat:
Wygląda bardzo pro

Dzięki. Dołożyłem wszelkich starań aby gra działała dobrze i wyglądała dobrze (aczkolwiek to drugie jest kwestią gustu).


Jeśli chodzi o sam sposób zakupu gry na Indie Game Stand, to cóż... jest jak jest. Póki co to jedyna możliwość zakupu. Pracuję na innymi ale to może potrwać.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 11-06-2016, 13:58   

Nornik napisał/a:

Jeśli chodzi o sam sposób zakupu gry na Indie Game Stand, to cóż... jest jak jest. Póki co to jedyna możliwość zakupu. Pracuję na innymi ale to może potrwać.

To ile ludzi już to kupiło przez IGS?
Dawno nie było tak, że chcę w coś zagrać, ale nie mogę, bo nie chcę dać się okraść.
_________________
:razzugly:
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: TGF
Pomogła: 53 razy
Posty: 1015

15748 Prestiż
Wysłany: 11-06-2016, 18:36   

Ishimura napisał/a:
Łooo 6.49$ to sporo jak na indyka z klikera.

Co za różnica w czym została stworzona gra? Zresztą pierwsza część FNaF-a kosztuje 5 EUR, pozostałe trzy 8 EUR a jakoś nikomu nie przeszkadza, mimo że w całą serię zostało włożone mniej wysiłku niż w tę jedną grę.
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Pomógł: 35 razy
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 11-06-2016, 19:15   

Cztery lata to całkiem sporo, ale pewnie dlatego, że nie była to główna praca lecz dodatkowa po godzinach i tworzona przez jedną osobę. Co do ceny to jest w sam raz nawet bym ją trochę zwiększył w końcu twórcy gier też muszą z czegoś żyć :)
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 11-06-2016, 20:00   

Cootje napisał/a:
Cztery lata to całkiem sporo, ale pewnie dlatego, że nie była to główna praca lecz dodatkowa po godzinach i tworzona przez jedną osobę. Co do ceny to jest w sam raz nawet bym ją trochę zwiększył w końcu twórcy gier też muszą z czegoś żyć :)


Zupełnie się zgadzam, cena jest co najmniej adekwatna. Ale kanał dystrybucji już się kłóci z jakąkolwiek chęcią zysku.
_________________
:razzugly:
 
     
Nornik 
Sierżant


Główny edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Posty: 134

5629 Prestiż
Wysłany: 11-06-2016, 22:56   

Dokładnie. Gra była tworzona całkowicie po godzinach, wieczorami, w wolnym czasie.
Tak jak napisałem wcześniej - włożyłem w tę grę dużo pracy (i serca!) i chciałbym zwyczajnie spróbować coś na tym zarobić. Cena 6,49 USD (czyli jakieś 25 PLN) wydaje się odpowiednia.

>>> msg, szczerze, to nie bardzo rozumiem w czym tkwi problem z IGS? Nie możesz zweryfikować swojego adresu email (żeby użyć innej metody płatności niż PayPal), tak? Nie mam w tym doświadczenia, dlatego pytam :)


A tak BTW, to podejrzewam, że niejednego twórcę tak długi czas produkcji by zniechęcił i zapewne z tego właśnie powodu wiele produkcji nigdy nie powstało.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 12-06-2016, 08:11   

No właśnie problem polega na tym, że pomimo zweryfikowania swojego adresu email (drugiego już), IGS dalej twierdzi, że moje konto jest niezweryfikowane. Nie wiem, mam coś jeszcze tam zrobić, żeby być godnym zaufania klientem? Podałem nawet dane billingowe w profilu (o nr karty nie pyta, ale adres już wklepałem).

Zobaczymy co powie support.
_________________
:razzugly:
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pomógł: 82 razy
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 13-06-2016, 10:26   

Jak dla mnie każda cena jest za duża, jeśli gra nie oferuje dema ;)
Może i 25 zyli to dobra cena za tą grę... ale dowiem się o tym dopiero jak już kasę wydam, więc raczej podziękuję.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group