NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Temporal] Prey for Me (Instrumental Korn cover)
Autor Wiadomość
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 04-09-2016, 11:45   [Temporal] Prey for Me (Instrumental Korn cover)

Wszyscy ogladaja moje nagranie na YT, wiec musze podbic staty na soundcloudzie... lol :P
Link
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
GHPL 
Starszy chorąży


Pojedynki: nie
Posty: 386

Prestiż
Wysłany: 04-09-2016, 17:56   

Słabe

EDIT: Każdy rock jest słaby
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 04-09-2016, 18:11   

dziękuje
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Posty: 1015

Prestiż
Wysłany: 04-09-2016, 18:37   

GHPL napisał/a:
Słabe

EDIT: Każdy rock jest słaby


ale wiesz, że to nie rock? Zresztą warto byłoby uzasadnić swoją opinię, a nie tylko pisać "słabe".
 
     
GHPL 
Starszy chorąży


Pojedynki: nie
Posty: 386

Prestiż
Wysłany: 04-09-2016, 18:47   

worm napisał/a:
Zresztą warto byłoby uzasadnić swoją opinię
no bo jest nudny, ciągle jakieś dudnienie w tle
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Posty: 1015

Prestiż
Wysłany: 04-09-2016, 20:13   

GHPL napisał/a:
jakieś dudnienie

Dlatego właśnie nie lubię otrzymywać opinii od ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o muzyce.

Po co krytykujesz coś skoro nawet nie potrafisz naprowadzić na to co jest złe, żeby autor nie popełnił tego samego błędu przy następnym utworze?
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 04-09-2016, 21:00   

Każdy ma swoje gusta, a fakt, że GHPL lubi "rymbał w cymbał" nie czyni z tego coveru gorszej jakości utworu. Mi po prostu Korn nie wpada w ucho, nigdy go nie słuchałem, ale już np. Temporalowy cover Enter Sandman słucha mi się przyjemnie, bo znam oryginał. Tak trzymać i zachęcam do zagrania kawałków, które kojarzy publiczność, dla spiętrzenia pozytywnego efektu. Odtworzeń masz niewiele, więc sądzę, że generujemy ich sporą część, ergo musisz zagrać:
Metallica - Search and Destroy
Prodigy - Breathe
Guile's Theme - Street Fighter
The Smashing Pumpkins - Thirty-Three
Aliens say your prayers
Theme z Pizza Creation
i inne...
_________________
:razzugly:
 
     
GHPL 
Starszy chorąży


Pojedynki: nie
Posty: 386

Prestiż
Wysłany: 05-09-2016, 06:55   

worm napisał/a:
Po co krytykujesz coś skoro nawet nie potrafisz naprowadzić na to co jest złe, żeby autor nie popełnił tego samego błędu przy następnym utworze?
nie mogę ocenić czy jego sposób wykonania mi się nie podoba, skoro nie podoba mi się cały rock
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Posty: 1731

Prestiż
Wysłany: 05-09-2016, 08:31   

GHPL napisał/a:
worm napisał/a:
Zresztą warto byłoby uzasadnić swoją opinię
no bo jest nudny, ciągle jakieś dudnienie w tle
Chyba pomyliłeś rock z techno :P
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 05-09-2016, 12:59   

ja tam nie mam problemu z opinią GHPL, nie podoba mu się, to nie podoba, w przypadku upodobań ciężko stwierdzić coś niczym obiektywny fakt, różni ludzie lubią różne rzeczy.

@msg odtworzeń mam niewiele, bo większość ludzi znajduje moje nagrania na YT, często też na różnych forach gitarowych daje 2 linki i po prostu wszyscy wybierają jakoś youtube'a. Jedynie tylko jakimś cudem jeden utwór na soundloudzie ma ponad 10k wyświetleń, a to samo nagranie na YT ma niecałe 5k. Widzę też tendencję do tego, że ludzie wolą nagranie video gdzie ktoś na żywca gra na gitarze, nawet jeśli do orignalnego podkładu niż własne pełne nagrania instrumentalne.

Co do Sandmana, to jest to strasznie stare nagranie i bardzo brzydko zagrane :( Co do popularnych kawałków, to co myślicie o soundtracku z Duck Tales ze SNESa? Bardzo mi się podoba transylwania thame i kiedyś nawet trochę rozpracowywałem ten track.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 05-09-2016, 13:27   

Temporal napisał/a:
Co do popularnych kawałków, to co myślicie o soundtracku z Duck Tales ze SNESa? Bardzo mi się podoba transylwania thame i kiedyś nawet trochę rozpracowywałem ten track.

Ilu słuchających, tyle propozycji na następny utwór. Rób swoje, rób dużo, nabierzesz wprawy i w końcu każdy znajdzie u ciebie coś, co mu się podoba.
_________________
:razzugly:
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Posty: 1731

Prestiż
Wysłany: 05-09-2016, 14:45   

Temporal napisał/a:
Co do popularnych kawałków, to co myślicie o soundtracku z Duck Tales ze SNESa?

To ja jestem za Legend of Kage z NESa ;)
https://www.youtube.com/watch?v=AM7gizgPlhg
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group