NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Inna] The Miners
Autor Wiadomość
zetcom 
Młodszy chorąży
Grafik 2D

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev

1601 Prestiż
Wysłany: 30-09-2016, 22:09   

Nornik napisał/a:
Chciałem się podzielić z Wami informacją, że The Miners zostało wydane na Steam. Gra zostanie udostępniona 4 października.
Gratuluje! Czekam na wersje premierową na Steamie :)

Temporal 
Podporucznik
CP user

Główny edytor: GameMaker Studio 2

15 Prestiż
Wysłany: 02-10-2016, 16:53   

Teraz zajrzałem na stronkę i faktycznie coś popieprzyłem, więc przepraszam za wcześniejszy post. Link działa ok, zassałem i wszystko działa spoko. Nie znam się na takich grach więc możesz zignorować mój post. Trochę wkurza mnie sterowanie, niby na wszystko są ikonki itd. ale jakoś to mało intuicyjne. Nie lepszym rozwiązaniem byłby scrolling obrazu za pomocą myszki? No wiesz, kursor do krawędzi ekranu i automatycznie się przesuwa... albo przesuwanie ekranu za pomocą strzałek. Te numerki dla odpowiedniej postaci oczywiście by zostały by centrować do konkretnej postaci, ale niezależny scrolling też by się przydał. Jeśli miałbym się przyczepić jeszcze do czegoś, to wkurza trochę grafika. Same postacie i interfejs niby ok, ale jakoś ten kontrast psuje po pewnym czasie oczy. Za dużo jednolitych kolorów, albo po prostu ten pomarańcz tak na mnie działa. Napisałbym jakieś plusy, ale w sumie nie gram na co dzień w taki typ gier więc napisałem tylko to, co najbardziej mnie irytowało.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Nornik 
Sierżant

Główny edytor: MMF2
Pojedynki: nie

5602 Prestiż
Wysłany: 04-10-2016, 23:52   

Temporal napisał/a:
Nie lepszym rozwiązaniem byłby scrolling obrazu za pomocą myszki?

No właśnie chodzi o to aby nie można było sobie "jeździć" po całej mapie i oglądać co jest gdzie. Gracz ma widzieć to co "widzi" górnik. Tak wiem, że można byłoby zapewne stworzyć jakąś mgłę wojny. Ale czy ja wiem czy to by było wygodne (ten scrolling znaczy się)? Oprócz górników, trzeba by jeszcze zajmować się scrollem ;) A tak, to samo się robi.

Temporal napisał/a:
albo po prostu ten pomarańcz tak na mnie działa

Jaki pomarańcz? Zakładam, że grałeś w demko, i tak się zastanawiam, gdzie tam jest tyle pomarańczowego koloru, że może aż tak wkurzać? :)

Odpowiedz do tematu