NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Fred
06-04-2006, 15:18
Wolisz CP z Bedziem w administracjii czy bez Bedzia??

Wolisz CP z Bedziem czy bez Bedzia??
Z Bedziem to naprawdę super człowiek(zagłosuje tylko Fino i Bedziu)
14%
 14%  [ 2 ]
Z Bedziem
14%
 14%  [ 2 ]
BEZ BEDZIA!!!
71%
 71%  [ 10 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment


Pojedynki: być może
Posty: 195

Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 21:12   Wolisz CP z Bedziem w administracjii czy bez Bedzia??

Witam.Zapraszam do dyskusjii szczególnie użytkowników CP.Jakie wolicie CP z bedzie czy bez Bedzia??Zapraszam do udziału w ankiecie.Ja osobiście wolę CP bez Bedzia.
 
 
     
Mateusz 
Starszy chorąży
GT member


Posty: 437

Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 21:30   

Ludziska, jesteście szaleni!! :-P

PoW widzi Bedzia, Bedziu PoW'a, Slawo widzi BROO, BROO nic nie widzi, Mateusz widzi Wiśniewskiego, RomanX widzi PoW'a, PoW wdzi Bedzia, Bedziu....

Ile to tak można? ;)
_________________
http://romanx.webd.pl/kli...tle=Mateusz9206 Mój profil na Klikipedii.
 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 21:32   

Ty chyba założyłeś TU ten temat, aby nie dostać bana na CP co? :D Ja osobiście wole... zamknąć temat...
 
 
     
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Posty: 216

Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 21:49   

Ja nie wolę CP :D
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment


Pojedynki: być może
Posty: 195

Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 22:31   

Fred bana na CP mam już dawno...Ale wróćmy do dyskusjii...
 
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Posty: 955

Prestiż
Wysłany: 03-04-2006, 22:35   

"Kill him! Kill him! Kill him!
Kick his ass! Yeah!"
Sam nie wiem co sądzić...
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 04-04-2006, 16:14   

mateusz9206 napisał/a:
Ludziska, jesteście szaleni!! :-P

PoW widzi Bedzia, Bedziu PoW'a, Slawo widzi BROO, BROO nic nie widzi, Mateusz widzi Wiśniewskiego, RomanX widzi PoW'a, PoW wdzi Bedzia, Bedziu....

Ile to tak można? ;)


Ktoś to rozumie? Bo ja nie. Jeśli to było coś w miarę użytecznego, to czy mógłbyś napisać o co tak właściwie Ci chodziło?

Osobiście wolę CP bez Bedzia, bo on zawsze wpływa na otoczenie destrukcyjnie... nawet, jeśli niechcący ( ;P ).
 
     
Xaus 
Plutonowy
LOL?!


Posty: 80

Prestiż
Wysłany: 04-04-2006, 17:25   

Bedziu niechcący... to niemożliwe ;) On zawsze robi coś specjalnie. Od kiedy Bedzik jest adminem na CP, to nie mam zamiaru juz tam wchodzić. A byłem stałym odwiedzającym. Teraz wole NB tymbardziej jak widze za co Bedziu i Fino dają bany, warny, kasują tematy... Oni są po prostu żałośni. Teraz wszyscy z CP uciekają jak ja.
Każdy jest mądry, lecz nie każdy to wie (chodzi o przejście na NB, bo CP - [buch!]) ;)
 
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Posty: 204

Prestiż
Wysłany: 04-04-2006, 20:19   

Kolejny durny temat na temat Bedzia :?. Ludzie, dajcie sobie spokój i nie zakładajcie tematów, które po prostu nie mają sensu. Co ma NB do CP?? Zrób sobie ankietę na CP: "Czy Bedziu jest dobrym adminem?" i będzie.... najwyżej zostaniesz zbanowany :-P.
 
     
Slawo 
Legenda


Pojedynki: nie
Posty: 706

Prestiż
Wysłany: 04-04-2006, 21:55   

nie zrobi bo ... go zbanowali a mnie prawie zbanowali - 2 ostrz. na 3 :D no to mają dwoch juzerów mniej
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Mateusz 
Starszy chorąży
GT member


Posty: 437

Prestiż
Wysłany: 04-04-2006, 22:28   

Panie RomanX'ie, nie zrozumiałeś mojej durnej wypowiedzi? Przeczytaj:

bmatrix napisał/a:
Kolejny durny temat na temat Bedzia :?. Ludzie, dajcie sobie spokój i nie zakładajcie tematów, które po prostu nie mają sensu. Co ma NB do CP??


Może pomogło? ;)

Każdy ma coś do kogoś, każdy kogoś lubi i nie lubi, każdy może o kimś wydać swoje zdanie, ale nikt nie powie tego głośno - tylko nikt nie czaji się przy Bedziu.

Czy wy nie możecie przestać? Szczerze, odczuwam, że brakuje wam Bedzia. Jak z mojej klasy odszedł jeden [ meeee ], to jakoś go nie wspominam i za przeproszeniem sram na niego i to co się z nim stało. Zaś wy? Bedziu, Bedziu siamto, biografie na temat Bedzia, Bedziu adminem? O, to cały ClickPortal od razu zjedźmy...

Od czasu gdy Bedziu siedział u was było cicho, nikt CP nie krytykował, a Bedziu ciągle był jechany. No, wpadł na odwiedziny do nas, jaka rozpierducha się zrobiła...

Wybaczcie słownictwo, ale co takiemu Bedziowi możecie zrobić? Gdyby BROO był po waszej stronie to chociaż mógłby mu w mordę dać ( ;) ) a tak to co? Wam to sprawia przyjemność... :?:

Bedziu ma skłonności do obrażania się i kłócenia, ale to tylko człowiek, tylko i wyłącznie człowiek. Człowiek z wadami...

Ktoś skapczył o co biega? :lol:

Aha, powinna być opcja w ankiecie: " Bez różnicy" <--- EDIT
_________________
http://romanx.webd.pl/kli...tle=Mateusz9206 Mój profil na Klikipedii.
 
     
Wos209 
Starszy sierżant
Woś Entertainment


Pojedynki: być może
Posty: 195

Prestiż
Wysłany: 05-04-2006, 15:50   

Cytat:
Co ma NB do CP?? Zrób sobie ankietę na CP: Czy Bedziu jest dobrym adminem? i będzie.... najwyżej zostaniesz zbanowany


Bmatrix nie tylko zbanowany ale i temat zostałby usunięty-nie miało by to sensu :-P
Wystarczyło że sprostowałem historię Bedzia z CGA i zostałem zbanowany...a historyjka(bajka)albo LEGENDA-pół prawdy,więcej kłamstwa...zostało...

M9206-jesteś tu za krótko żeby zrozumieć niektóre sprawy ;) Ale teraz Bedziu jest adminem na CP to chyba niektóre sprawy zrozumiesz szybciej i sam w niedalekiej przyszłości założysz taki temat...
 
 
     
Kaytek 
Chorąży


Posty: 293

Prestiż
Wysłany: 05-04-2006, 16:01   

mateusz9206 napisał/a:
nikt CP nie krytykował,


Mało bywasz na scenowych forach, bo ja CP do sceny nie zaliczam. CP BYŁO ZAWSZE KRYTYKOWANE. Fino25 i Bedziu: obaj wiedzą co o nich sądzę. Pamiętacie CF? Jak uprzedzałem: przed fuzją, przed Bedziem? Nikt nie słuchał: no to nie mamy EF, tylko NB. Lepiej to, czy gorzej? Nie wiem. Ale najgorsze jest to, że taki typ jak Bedziu COKOLWIEK na tej scenie osiągnął. A niech sobie siedzi na CP: mi to tito. ;)
_________________
 
 
     
Mateusz 
Starszy chorąży
GT member


Posty: 437

Prestiż
Wysłany: 05-04-2006, 16:57   

Cytat:
M9206-jesteś tu za krótko żeby zrozumieć niektóre sprawy ;) Ale teraz Bedziu jest adminem na CP to chyba niektóre sprawy zrozumiesz szybciej i sam w niedalekiej przyszłości założysz taki temat...


Ładnie to mój odpowiedniku z NB ( ;) ) ująłeś. Miejmy nadzieję, że nie poznam tej prawdziwej natury Bedzia, którą tak krytykujecie i takiego tematu nie będę musiał zakładać...
Bo jeszcze polubię ich troje i stanę się tobą :lol:

Pozdro!
_________________
http://romanx.webd.pl/kli...tle=Mateusz9206 Mój profil na Klikipedii.
 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 05-04-2006, 17:33   

Co do tej fuzji to byłem chyba jednym z największych jej przeciwników. W tej chwili ani przez moment nie żałujetego że byłem za tym aby EF zawsze zostało EF a nie CF. Niestety te czasy nie wrócą. Fuzja była największym błędem w historii PSK.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group