NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Bitwa NB] 39
Autor Wiadomość
Sporek 
Bohater
Producent Wody w Proszku


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: być może
Posty: 349

15764 Prestiż
Wysłany: 06-09-2017, 14:19   

3 pkt - Sporek. AVATAR! Mój ulubiony film!!! I styl Anime!!! 10/10 Gram do dzisiaj, pomocy.
2 pkt - I teraz trudna decyzja. Bo co do materiałów źródłowych, to podoba mi się film Heavy Metal, głównie dlatego, że uwielbiam komiksy. Sama gra byłaby ciekawsza gdyby nie to, że jest monotonna i trochę rzadko spawnowani są przeciwnicy. Gra Wormiego podobała mi się chyba najbardziej, ale za to jest niedokończona, przez co trudno to jakkolwiek oceniać. MasterjayZ zrobił coś fajnego chociaż materiału źródłowego kompletnie tutaj nie znam. Między tymi trzema rozegra się pojedynek o 2 i 1 punkt.

Co do Noxxa - Jest jeden plus tej gry. Jakby z kamerą u Kardiaszianów miało w sobie to, co ta gra, to ja chyba oglądałbym każdy odcinek.

Ok, więc czas na podjęcie decyzji...
3 pkt - Sporek
2 pkt - Niech ci będzie MasterjayZ
1 pkt - Wormi. Sorry jarlfenrir. Dałbym ci punkta, zresztą mnie do tego ciągnie, bo materiał źródłowy fajny. Ale jednak widzę większe napracowanie u Wormiego :I
_________________
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: TGF
Posty: 1015

15748 Prestiż
Wysłany: 07-09-2017, 15:27   

3 - ja
2 - master
1 - sporek
 
     
Ishimura 
Chorąży


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Posty: 299

4531 Prestiż
Wysłany: 07-09-2017, 18:49   

3 - Masterjayz Musiałem wybrać, ta gra wydawała mi się najbardziej kompletna i w moim stylu. Podobała mi się scena jazdy samochodem i muzyka synthwave w tle. Ciekawa scena z policjantami, choć malutko elementów, można było to jakoś przeciągnąć w czasie. Dialogi takie sobie, ale w moim odczuciu gra najlepsza.

2 - worm Gdyby nie tak krótki gameplay, byłoby 1 miejsce, a tak to trochę się zawiodłem. Ale silnik fajny, dobre kolizje i okno dialogowe, całkiem fajne dialogi i elementy dobrze znane z serialu. Rozwijaj silnik, może coś z tego być.

1 - Sporek, nie mój klimat. Szkoda że gra to mix filmu i chińskich bajek, ale taki pewnie był zamysł. Ogólnie to przeklikałem, ale punkcik za pracę, musiało być jej sporo.
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 08-09-2017, 09:47   

3 - Sporek - Ja nie mogę. "Muszę się przejść"... xD i ta scena z Jake i Qurtiną w łóżku... <3

2 - Worm - Gdyby było choćby trochę dłuższe, to by było super. Myślałam sobie dosłownie "zagadka alkoholowa na końcu tego korytarza i będą 3 punkty", ale... nie było. Pełna wersja bardzo fajnie się zapowiada.

1 - MasterjayZ - Niby kompletna gra i w ogóle, ale pojawiały się dziwne bugi, no i zbieżność z materiałem źródłowym jest co najwyżej marginalna.

jarlfenrir - wtórna :(

-420 - noxx - generator bólu głowy, wtf ?_?
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 08-09-2017, 16:20   

M jak Mięnczysław żadnego punktu? Jest mi strasznie smutno :(
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 08-09-2017, 18:24   

:ban:
 
     
pogromca909 
Głupiec


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: TGF
Skype:
Posty: 147

1212 Prestiż
Wysłany: 09-09-2017, 11:59   

3 pkt - Sporek
2 pkt - masterjayz
1 ptk - robak/insekt czyt. worm

Dlaczego nie Jarlfenrir?

Gra jest monotonna i w zasadzie bezcelowa, choć gdyby można było przyznać 4 punkty, zapewne otrzymałbyś punkcik. Ale można dawać tylko trzy, wybacz.

Dlaczego nie noxx?

Odechciało mi się grać w to przy etapie na obcej planecie. Obawiam się że to przez dziwne "mechaniki" ataku, które przy połączeniu z niewidzialnymi platformami i "nietykalnymi" przeciwnikami tu i ówdzie, czynią ten etap niegrywalnym.

słaby ze mnie recenzent ;p
_________________

 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 09-09-2017, 20:57   

3. JarlFenrir - podczas testowania gra wydawała mi się trudna, więc zostawiłem jedno oszustwo w niej, ale widzę, że akurat na trudność nikt nie narzeka... w każdym razie "+" na klawiaturze numerycznej dolicza nam jeden punkcik.

2. Sporek - mało tu gry, ale... przynajmniej ukończone i faktycznie wierne filmowi. Ale zauważyłem jeden błąd - kiedy mam wybrać, czy pomogę wygonić navich z drzewa życia i wybiorę "nie", to późniejsze dialogi i tak przebiegają tak, jakbym wybrał "tak".

1. Masterjayz - serialu nie znam, więc ciężko ocenić, ale... gra jest ukończona i ma trochę gameplayu poza dialogami.

Worm - w pierwszej chwili po uruchomieniu gry pomyślałem "oto jest zwycięzca", ale dalej dialogi jakoś mi nie do końca pasowały do stylu kiepskich (albo źle je zapamiętałem) no i gra się urwała zanim się zaczęła. Silnik sprawia wrażenie imponującego, ale ciężko określić bo tak krótkiej rozgrywce.

Noxx - początkowa rozmowa SMSowa idzie za szybko, nie nadążałem czytać. A jak zaczęła się gra... sam początek powtarzałem z 5 razy, a jak raz dotarłem ciutkę dalej i przeleciałem przez platformę zamiast na niej stanąć, to się zniechęciłem.

[ Dodano: 09-09-2017, 22:08 ]
Sporek napisał/a:
Heavy Metal, głównie dlatego, że uwielbiam komiksy.
Z ciekawości: skąd bierzesz komiksy?
Bo widzisz... ja najpierw poznałem grę Heavy Metal FAKK, potem dowiedziałem się, że to na podstawie filmu... i w sumie niedawno dotarłem do kolejnej informacji, że gra była na podstawie innego filmu, niż ten, co oglądałem (Heavy Metal 2000 - część czasu zamiast robić grę oglądałem ten film, ale na tym etapie już miałem postanowione, że gra będzie wzorowana pierwszym filmem).
I ostatnio też doczytałem, że właściwie to oba filmy były na podstawie komiksów. Do żadnego komiksu nie udało mi się jeszcze dotrzeć.
 
     
masterjayz 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: być może
Posty: 228

10209 Prestiż
Wysłany: 13-09-2017, 16:49   

3 punkty - MasterjayZ ("Super Coop") - bo trzeba.

2 punkty - Sporek ("AVATAR DATING SIMULATOR") - z dwóch powodów: po pierwsze, dużo postarania, podobała mi się grafika. Po drugie, na podstawie bardzo dobrego filmu "Avatar".

1 punkt - trudny wybór, ale jednak wybieram JarlFenrir, ("Heavy Alloy") ponieważ gra jest jakby spójna i podoba mi się styl graficzny (w sumie na początku złamałem regulamin gry bo nie mam 18, ale chyba to nie problem, zrobiłem to na własną odpowiedzialność).
Ostatnio zmieniony przez masterjayz 13-09-2017, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 13-09-2017, 18:08   

masterjayz napisał/a:
podoba mi się styl graficzny

Dużo dla mnie znaczy ten komentarz ;) Od jakiegoś czasu staram się imitować grafikę NESa lub SMSa i powoli zaczyna mi to wychodzić.
 
     
Wackyjackie 
Bohater
Starszy Chorąży Sztabowy Randomu


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Stencyl
Pojedynki: nie
Posty: 717

36331 Prestiż
Wysłany: 23-09-2017, 16:35   

3 punkty - MasterjayZ - za filmowość i kunszt animacyjny, mimo, że chyba z tematem to się minąłeś. Najwięcej było tutaj gry w grze.
2 punkty - worm - za silnik i fajny początek, ale brakło czegokolwiek poza dialogami i dopracowaną grafiką.
Tutaj dylemat, ale:
1 punkt - Sporek - ładne rysunki, ale dialogi żenujące :P . Za to są w miarę rozbudowane.

fenrir - grafika fajna, czasem trochę zbyt koślawa, ale mechanika bardzo słaba i koniec końców tylko stałem w miejscu i strzelałem, raz na jakiś czas się przesuwając.

noxx - ???
_________________
 
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 24-09-2017, 08:29   

A oto wyniki #39 Bitwy NUKEBOARDS!
  • 1 miejsce - masterjayz - Super Coop na bazie serialu Lucifer (2015) - 20 punktów
  • 2 miejsce - Sporek - Avatar Dating Simulator na bazie filmu Avatar (2009) - 19 punktów
  • 3 miejsce - worm - kiepskiGame na bazie serialu Świat według kiepskich (1999) - 12 punktów
  • 4 miejsce - jarlfenrir - Heavy Alloy na bazie filmu Heavy Metal (1981) - 6 punktów
  • 5 miejsce - noxx - Zaginione Taśmy 2 na bazie show Keeping Up With the Kardashians (2007) - 3 punkty.

Gratulacje!

Nagrody oraz prestiż zostaną rozdane wkrótce.

Mirror tutaj. Pełna paczka z grami znajduje się tutaj (73,4 MB; dzięki worm!).
 
     
masterjayz 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: być może
Posty: 228

10209 Prestiż
Wysłany: 24-09-2017, 09:35   

Gratulacje dla wszystkich, którzy wzięli udział! :D
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 24-09-2017, 17:08   

Powiem, że jestem lekko zaskoczony wynikami, ale moi faworyci i tak są na podium... więc wszystkim gratuluję.
Znów udało mi się nie być ostatnim.
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: TGF
Posty: 1015

15748 Prestiż
Wysłany: 24-09-2017, 22:21   

żałuję, że się tak bardzo obijałem.

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group