NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
12-02-2012, 16:58
[Filmy] Brute Force
Autor Wiadomość
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 09-05-2006, 21:28   

Zaraz bedzie. Fylmyk ma 48-mb a skomprosowany w rar ok. 15mb ;]
A to ze ten zombie padl po kilku strzalach za pozno to mi nie wyszlo bo mial pasc jakby z spoznionym zaplonem :P Zaraz umeiszcze. Kompresuje i zhostuje i dam.
 
 
     
Sebol 
Bohater


Główny edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 249

5905 Prestiż
Wysłany: 09-05-2006, 21:36   

Czy ty próbujesz nabijać sobie posty czy jak? Bo co chwila piszesz tu coś ale nic konkretnego. Daj ten download w koncu.

Posty w tym dziale się nie liczą xP / Fadex
Ostatnio zmieniony przez Fadex 09-05-2006, 21:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 09-05-2006, 21:45   

No zaraz bedzie :P Przepraszam, ale co chwila komus w domuc os wyskakuje i musze hosta przerwac =/ Ale ciesze sie ze jestescie zainteresowani :) 10 minut i jest.

I JEST!!!!!

http://www.megaupload.com/?d=6BBJE20J
 
 
     
Kaytek 
Chorąży


Pomógł: 1 raz
Posty: 293

6902 Prestiż
Wysłany: 09-05-2006, 22:32   

Nic specjalnego. Gorsze niż oryginał. I CZEMU TO WAŻY 400 MB?
_________________
 
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 09-05-2006, 22:37   

Bo to skompresowane na AVI i najlepsze detale :P I sroki ale ja postarams ie zrobic lepsze filmiki. To jest moj pierwszy w zyciu zrobiony flashowy filmik. Zrbie nasteona czesc dluzsza i lepsza.

W zwiazku z pewnymi problemami tu macie .swf - http://www.megaupload.com/?d=50QMET3W . Ok ale juz lece. DO jutra. I badzcie wyrzumiali bo to moj pierwsyz fylmyk. Pzdr.
 
 
     
Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!


Pomógł: 3 razy
Posty: 244

925 Prestiż
Wysłany: 09-05-2006, 23:00   

Zacznijmy od tego że cholernie dużo miejsca zajmuje :/ . Właściwie obejrzałem i zaraz usunąłem. Gdyby miało max 10MB to może bym zostawił. Teraz tak:
- Grafa: identic'o jak w orginale. Animacje- jak na pierwszy film w życiu- nawet nie złe.Ocena grafy: 7/10
- Udźwiękowienie: nie złe- Lubię te klimaty muzyczne :D . Ocena dźwięków i muzy 9/10
- Fabuła: no tutaj nie za ciekawie :-/ . Po piewrsze zbyt krótkie, po drugie- nic o niczym nie wiadomo- tylko nagle się pojawia postać idąca gdzieś, nagle coś spada... po prostu nie ma tego rozpoczęcia obrazującego w jakiej sytuacji, co i gdzie?. Ocenka: 2/10
A więc podsumowując: wychodzi tak 6 / 10 . I tak nie najgorzej. A tak w ogóle to radziłbym Ci robić jednak swoje własne filmy, z Twoimi postaciami, wymyślonymi przez Ciebie. Bo tak to robisz takie "covery filmowe". :/ :/:/ no ale jak tam chcesz....
_________________
Windows has found a virus in this post. Press and hold down Alt+F4 to begin windows recovery.
 
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 10-05-2006, 09:06   

Wiesz jak to z weną jest :D Nie moge wymyslec zadnej. Lecz probowalem. A tez chodzi mi o to, ze one sa popularne, nie tylko ja robie 'ala ten film. Zią o xywie Krinkels to stworzyl i robiono na podstawie jego filmikow swoje filmiki :) Ze Stickmanem to samo. Xiao Xiao chcial pokazac swoje umeijetnosci w tworzeniu walk, to tez zaczeli robic "paerodie" jego filmow.
 
 
     
McO 
Bohater
WujasheQ


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 16 razy
Posty: 253

15161 Prestiż
Wysłany: 10-05-2006, 13:04   

Moim zdaniem troche za mało dynamiczne jak na filmiki z serii Madness Combat. Ale jak na pierwszy raz to nie jest tak źle :-P
_________________
coolwilk napisał/a:
ja kocham religie bo mam szustke :) i jest spoxik

 
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 10-05-2006, 13:58   

Film zajmuje tyle, bo użyłeś niewłaściwego kodeka. Następnym razem zapisuj swf na np. cba.pl (musisz mieć stronkę też) a nam wysyłaj htm'a z adresem flasha do serwera cba, lub lepiej samego swf'a. Filmik jak na pierwszą produkcję całkiem niezły.
_________________
:razzugly:
 
     
Moro 
Sierżant


Posty: 130

538 Prestiż
Wysłany: 10-05-2006, 18:53   

Dzieki za komenty :) ALbo bede robil dalsze filmiki albo wymysle swje postacie.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group