NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Fadex
07-11-2007, 22:26
Zamknięcie Fabryki Gier
Autor Wiadomość
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Pojedynki: być może
Steam:

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 18:55   Zamknięcie Fabryki Gier

Co myślicie o tym nagłym, być może przez niektórych spodziewanym wydarzeniu, jakim było (już ósme) zamknięcie Fabryki Gier? Ktoś powinien kontynuować tradycję (w tej czy innej formie), czy może lepiej zostawić ją w spokoju?

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 19:04   

Zamknięcie Fabryki gier to fatalny pomysł. Gdybym był na miejscu Fano, to bym pogadał z Romanem apropos bezsensu bana i starał się go wycofać. W sumie FG to była dobra strona, i praktycznie jedyne połączenie serwisu polskiego z informacjami zagranicznymi. Dobre by było kolejne otwarcie serwisu pod redakcją BROO i spółki. Wróciłbym do konceptu bardziej megaporadnika niż newsomana.

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 19:06   

Może zamiast Fabryki gier postawić coś podobnego z inną nazwą to tak jak Nuke Boards zamiast EF.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Pozik 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 20:07   

Stek napisał/a:
Może zamiast Fabryki gier postawić coś podobnego z inną nazwą to tak jak Nuke Boards zamiast EF.
Nie pisz tego na forum, bo zaraz ludzie zaczną zakładać blogi i udawać, że to odrodzone FG -_-

Tymon 
Starszy kapral

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 20:11   

A ja proponuję się najpierw ZORGANIZOWAĆ, a później pogadać o kontynuacji czegokolwiek.

Pozik 
Bohater

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 20:14   

Tymon napisał/a:
A ja proponuję się najpierw ZORGANIZOWAĆ, a później pogadać o kontynuacji czegokolwiek.
Tyle, że do niektórych te słowa nigdy nie dotrą... już wczoraj doszły do mnie wieści o pseudo FG -_-

Tymon 
Starszy kapral

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 20:16   

W takim wypadku źle to świadczy o "zarządzie" - albo o jego braku.
Ja na prawdę dalej nie rozumiem dlaczego PSK jest rozbite na aż 3 serwisy.

pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 20:39   

Nie wspomnę nawet o tym dlaczego Fano został zbanowany przez Bedzia. Bo chyba nie wierzycie w te bzdury o wakacjach?

W ogóle zbanowanie Fana to jeden wielki śmiech. Klikowiec, który najwięcej ostatnio udzielał się na scenie, który ma największe kontakty z zagranicznymi twórcami (czy muszę przypominać, co załatwił na II GW???), który towarzyszy scenie od kilku ładnych lat i stracił dla niej tak dużo wolnego czasu, który zawsze chętnie służył pomocą, który wydał sporo (być może i nienajwspanialszych) gier zostaje, który zawsze był kulturalny, nagle zbanowany na wszystkich trzech forach z komentarzem "wakacje" albo "na własne życzenie"... Dziwne, że kiedy CubiX (bodajże on) błagał o bana, został olany ciepłym moczem. Ta cała sytuacja jest śmiechu warta, ja współczuję jedynie Fanowi tego, że stracił tyle sił i czasu by jakoś działać na rzecz tej durnowatej sceny i dostał taką ładną nagrodę.

Tyle ode mnie.

Śmiechu warte.

Winner 
Sierżant
Atomowy Plutonowy

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 20:42   

Jedyne co mam do powiedzenie: całkowicie zgadzam się z P9D.

quick-fire 
Kapral

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 21:00   

wielka szkoda... bo drugiego takiego serwisu po polsku nie ma :<

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 21:07   

Coz tak naprawde Fana CP i NB olalo a ze admini obu for przystali na wspolprace z Bedziem to fano sam sie dopomnial o bana ktory regulaminowo mu sie nalezy. Nie chce sie wymadrzac bo najlepiej cala sytucje zna sam Fan ale ja to widze tak: Fan ma dosc syfu na PSK wiedzial zawsze ze jest zle ale jakos z tym zyl, pozniej jednak psychicznie klikowcy zaczeli go niszczyc wiec zrezygnowal z robienia czegos dla sceny i wogle z byc na nic nie wartych forach. Dla mnie sytuacja jest podobna jak w przypadku Mortego. Znacie go wogole? To byl koles ktory duzo zrobil i za to mu sie najbardziej oberwalo od userow. Nie warto sie uzerac wiec lepiej znikac.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 21:57   

Stek - nie sądzę, żeby tak było w przypadku Fanotherpg, a nawet powiem więcej - jestem niemal pewien tego. Po prostu Fano za dużo poświęcił tej scenie, żeby nagle "udać się na wakacje".

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie
Steam:

Prestiż
Wysłany: 27-10-2007, 23:12   

Więc nagabywanie administracji z prośbą o bana to nic? Pepe, co ty byś zrobił w takiej sytuacji? A cóż, skoro Fan sam chciał, to widocznie mał powody. Jeszcze co do FG... nikomu nie podoba się jej zamknięcie, ale nic nie trwa wiecznie.

Tasmpol 
Bohater
young god

Prestiż
Wysłany: 28-10-2007, 07:38   

Albo fan nie miał czasu, wiecie, szkoła itp.
Albo analogicznie do "format zjadł mi grę!". Nie wnikam, bo mnie to nie obchodzi - wiedziałem, że do tego dojdzie.

Co do oceny fg powiedziałbym, że już cga było wartościowsze, ale.. jak uważacie.
Ja nie odczuję różnicy, bo i tak nie odwiedzałem fg.

Temporal 
Podporucznik
CP user

Prestiż
Wysłany: 28-10-2007, 09:52   

A morty dużo nie poświęcił? Zrobił tak wiele i dostał kopa w nagrode. PSK jest takie narzeka na wszystkich a sama nic nie robi. Nie podobalby sie newsy na FG? chcieliscie wiecej porad to mogliscie napisac kilka artykułów fan chętnie by je umieścił.

Soundcloud

msg napisał/a:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi