NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Postać] vader
Autor Wiadomość
Vader 
Chorąży
Nastoletni emeryt

Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: być może

3177 Prestiż
Wysłany: 22-02-2015, 00:57   [Postać] vader

Heil. Żeby nie było, że wącham stokrotki od dołu, to postanowiłem napisać owy temat. Chwilowo przybyło mi nieco wincyj czasu na siedzenie przed piecykiem, także ten... a gdyby ktoś jeszcze pytał - to nie, nie klikam już. Kompletne zer0.

Jestem mędrcem błąkającym się po ostatkach zrównoważonej strony Internetów, którego utrzymuje przy życiu jedynie ekipa klikowców z PSK. Mędrzec owy siedzi z nią od 2009 - także troszku już minęło. Wszystko zaczęło się na FG, gdzie to pod osłoną nubka sprawiałem wrażenie nowicjusza, ale tak naprawdę zawsze byłem pełna profeska. Swoją aktywność w świecie klikowym rozdzielałem właściwie między dwa serwisy - NB i FG. Krótki rozdzialik w mojej karierze to bycie moderatorkiem na CBoards.

Może się to wydać trochę śmieszne, ale właściwie nie wydałem żadnych porządnych produkcji, które to by trafiły pod wysokie noty od grona jury. W sumie to nic godnego uwagi nie wydałem. Lubiłem się pobawić z MMFami, ale to chyba wszystko, jakoś nie miałem nigdy tak wielkiej żyłki twórczej, aby utrzymać się przy którymś z projektów dłużej, niż marne kilka tygodni.

Kim jestem? Leniwcem, który lubi spędzić trochę czasu na siedzeniu przed komputerkiem, jeżdżeniu swoją dwukołową machiną i zrobieniu kilku wsadów do kosza. Wypaliłem się nieco przez ten czas i odeszły mi nawet chęci na szkrobanie małych rzeczy w klikach, co defacto zawsze lubiłem robić.

To tyle chyba słowami wstępu. Z czasem będę się starał rozwijać owy temat, dodając doń jakieś nowinki, ciekawostki, może wrzuty ze starych projektów, które zachowały mi się na dysku twardym. Wpadajcie tu czasem, może coś wzbudzi wasze zainteresowanie, bądź przyciągnie wzrok, heeej.

Vader 
Chorąży
Nastoletni emeryt

Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: być może

3177 Prestiż
Wysłany: 28-07-2015, 18:53   

I am alive.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Główny edytor: KNP