NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Klikowiec] cremmy
Autor Wiadomość
Cremmy 
Sierżant
Triggerheart

Główny edytor: MMF2
Pojedynki: być może

15146 Prestiż
Wysłany: 20-05-2016, 21:28   [Klikowiec] cremmy

To było dokładnie 10 lat temu, 20 maja 2006 roku. Młody kremiusz wstał i wiedział, że to nie będzie zwykły dzień. Włączył komputer, zalogował się na forum Click Portal i kliknął wielki przycisk "Dodaj temat". Nie minęło wiele czasu nim pod jego kursorem znalazł się przycisk "Wyślij".
I stało się - niebiosa się zatrzęsły (bo przelatywał samolot), świat niespodziewanie został skąpany w światłości (bo słońce wyszło zza chmur). Wszyscy wiedzieli, że stało się coś nadzwyczajnego.
Dokładnie 10 lat temu w internecie znalazło się "Miasteczko" - pierwsza gra, której się nie wstydziłem pokazać szerszemu gronu, chociaż teraz bym tego pewnie nie zrobił.
Wydaje się, że to nic takiego. Jest jednak osoba, którą tak szybki upływ czasu przeraził. Tak bardzo, że straciła wszelką wolę do gierkoróbstwa i całą motywację. Mowa o Autorze.
Przeglądając swoją stronę internetową, Autor zobaczył datę wydania pierwszego Miasteczka. Szok spowodował, że cała motywacja z niego spadła i po niebie się potłukła. Jest tylko jedna osoba, która może mu teraz pomóc - Narrator. Zazwyczaj czający się za kamerą, dokładnie opisujący wydarzenia, teraz jest zmuszony wziąć sprawy w swoje ręce.

Wystarczy chyba tego bredzenia, programowanie po nocach wyraźnie mi nie służy. Zostawię tutaj te dwa linki i idę szukać motywacji... Znaczy się, Autor idzie.
https://www.youtube.com/watch?v=oIuSCP3eJpo - Trailer
http://crm.wyobraz.net/?download=43 - Gra

duur 
Starszy sierżant

Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: nie

1622 Prestiż
Wysłany: 22-05-2016, 21:55   

mistrz pętli! :--D

dzięki za gierkę <3

Cremmy 
Sierżant
Triggerheart

Główny edytor: MMF2
Pojedynki: być może

15146 Prestiż
Wysłany: 24-05-2016, 20:07   

Ależ proszę. A teraz pogrążmy się razem w melancholii z powodu upływu czasu.

Odpowiedz do tematu