NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Logiczna/Zręcznościowa]: Master Of O'rings
Autor Wiadomość
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 01-06-2016, 14:32   [Logiczna/Zręcznościowa]: Master Of O'rings

Tytuł: Master Of O'rings

Gatunek: Logiczna/zręcznościowa

Autor: Airem
Grafika: Airem (GIMP)
Dźwięk: Airem (Audacity)
Muzyka: Kevin MacLeod

Opis:
Chyba nie ma za bardzo co opisywać bo wystarczy spojrzeć na screeny. Opiszę same tylko zasady, to znaczy musimy połączyć 3 kolory wtedy "zniszczymy" połączenie i jeśli w krótkim czasie zrobimy to samo to znaczy powtórzymy "zniszczenie" kolejnych kolorów to punkty zaczną się podnosić. Dodatkowe punkty dostaniemy także, za odległość, czyli jeśli "zniszczymy" połączenie na następnych okręgach dostaniemy bonus punktowy (ale w tym celu trzeba zniszczyć chociaż trochę pierwszy okrąg, to znaczy musi być jakaś luka).

Okręgi pomału przyśpieszają, ale nie wiem czy zwiększyć tą prędkość jeszcze? Kwadraty nie mogą kolidować z innymi oraz z "graczem", nie dotyczy to oczywiście kwadratów w swoim okręgu. Jeśli nie będzie błędów to okręgi będą się pojawiać w nieskończoność :P .

Lewym strzelamy, prawym przyciskiem zmieniamy kolory (pokazane w lewym górnym rogu).

W grze jest kilka bonusów, może macie jakieś pomysły na nowe?

Zrzuty ekranu:


Youtube:
Krótki film z gry (troszkę laguje przy nagrywaniu z laptopa)

Download:
Testowe demo (jest parę błędów ale mam nadzieję, że w rozgrywce nie będą one zauważalne)

Uwagi:
- Mogą być problemy z wydajnością na słabych komputerach
- Niezbyt testowana więc ma pewne problemy (w opcjach teraz zobaczyłem, że zasłonięty jest przycisk "Powrót" - wciśnij ESC by powrócić).
- Może macie jakieś pomysły na bonusy? :D
- Dźwięki są tymczasowe, oprócz muzyki
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: TGF
Pomogła: 53 razy
Posty: 1015

15748 Prestiż
Wysłany: 01-06-2016, 19:12   

Nie pobiorę, bo waży 77 MB (czemu?). Z filmu mogę powiedzieć tyle, że wygląda dość nudno. Te liczby unoszące się ku górze po rozbiciu bloków mogłyby stopniowo zwiększać swoją przezroczystość. Dobór dźwięków i muzyki nie przemawia do mnie.
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 01-06-2016, 20:13   

worm napisał/a:
Nie pobiorę, bo waży 77 MB (czemu?). Z filmu mogę powiedzieć tyle, że wygląda dość nudno. Te liczby unoszące się ku górze po rozbiciu bloków mogłyby stopniowo zwiększać swoją przezroczystość. Dobór dźwięków i muzyki nie przemawia do mnie.


No niestety - muzyka. Dodałem "trochę" utworów :D . Masz wersje online
http://airem.pl/online/mooLite/ (wersja lite bez dźwięków i muzyki)
http://airem.pl/online/moo/ (lub normalna - wymagany szybki internet).

Z tym, że przez przeglądarkę musisz kliknąć na okno gry, zaś Chrome wyświetli komunikat, że aplikacja chce uzyskać dostęp do kursora (ESC anuluj, albo Np. logo Windowsa na klawiaturze, aby odzyskać kontrolę). W przypadku Firefoxa tak samo tylko, tam jest komunikat "ukryj kursor".

Testowane tak na szybko pod Chrome (pewnie też Opera ten sam silnik) i Firefox (najnowsze wersje).

A no i wiadomo w przypadku słabszego komputera to Firefox będzie miał lepszą wydajność (gra będzie chodziła zdecydowanie płynniej).
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Pomógł: 35 razy
Posty: 644

18047 Prestiż
Wysłany: 01-06-2016, 22:10   

Pomysł stary jak świat tylko w nowym wydaniu. Ja osobiście wolę Frozen Bubble! No i mógłbyś dodać, że te pierścienie się zaciskają jeśli tego nie robią (Nie widać tego na filmiku).
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8524 Prestiż
Wysłany: 04-06-2016, 01:23   

Pograłem trochę i zauważyłem... że od tej gry trochę się kręci potem w głowie. Teraz jak piszę posta to ekran mi lekko wiruje.
Pierścienie się zaciskają, ale w taki ciekawy sposób, że nawet tego nie widać. Nie rozgryzłem do końca, jak to działa, ale chyba one wypełniają przestrzenie po zestrzelonych klockach i wtedy się zaciskają coraz mocniej.
Nie przepadam za grami typu ,,endless", ale pograłem, bo byłem ciekaw, jak to rozwiązałeś. Pod względem mechaniki wypada to dobrze, gra jest prosta, ale zdaje egzamin. Wciągnęła mnie na jakiś czas.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 27-06-2016, 18:35   

kamiledi15 napisał/a:
Pograłem trochę i zauważyłem... że od tej gry trochę się kręci potem w głowie. Teraz jak piszę posta to ekran mi lekko wiruje.
Pierścienie się zaciskają, ale w taki ciekawy sposób, że nawet tego nie widać. Nie rozgryzłem do końca, jak to działa, ale chyba one wypełniają przestrzenie po zestrzelonych klockach i wtedy się zaciskają coraz mocniej.
Nie przepadam za grami typu ,,endless, ale pograłem, bo byłem ciekaw, jak to rozwiązałeś. Pod względem mechaniki wypada to dobrze, gra jest prosta, ale zdaje egzamin. Wciągnęła mnie na jakiś czas.


Sorki za to, mam nadzieję że ogólnie nic się nie stało :D . Pierścienie tak jakby orbitują w okół "gracza" i pomału zmniejsza się ta "orbita" po której się po ruszają aż dotkną gracza lub inny kwadrat. Dzięki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group