NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Strzelanka] Snajper
Autor Wiadomość
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy

33725 Prestiż
Wysłany: 01-05-2006, 17:37   [Strzelanka] Snajper

Tytuł: Snajper

Gatunek: celowniczek na słuch

Autor: RomanX
Grafika: RomanX, Internet
Dźwięk: RomanX, Internet
Muzyka (w menu): ModArchive.com

Opis:
Prosty celowniczek, w którym jednak nie chodzi o to, aby szybko i celnie trafiać w pojawiające się cele... bo ich nie widać. Jak więc grać? To gra na słuch. Gdy wrogi strzelec odda strzał, należy wycelować w stronę, skąd rozległ się odgłos. Im celniej, tym lepiej. Za wystraszenie dostajemy punkty, za trafienie jest bonus. Naprawdę trzeba dobrego słuchu :) Dlatego też w samej grze nie ma muzyki, ale w menu jest (zalecam posłuchać min. 20 sekund).

Zrzuty ekranu:
1

Download:
Tutaj (2,32 MB).

Uwagi:
Lewy - strzał, prawy - przeładowanie. Dla niewiedzących: wrogowie nie strzelają z nieba ani z wody. Jak będziecie chcieli, to mogę wrzucić do gry nowe plansze :)

Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!

924 Prestiż
Wysłany: 01-05-2006, 18:10   

Nawet fajne. Ale tu trzeba mieć naprawdę dobry słuch.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP

39920 Prestiż
Wysłany: 01-05-2006, 18:11   

Albo słuchawki :D .

Fajna grafa, wykonanie supcio. Zaklepuję reckę do ślimaczka :lol: :cool: .

baq 
Sierżant

Główny edytor: MMF

2075 Prestiż
Wysłany: 01-05-2006, 18:19   

Ty no gierka nawet fajna :) Pomysl ciekawy i oryginalny. Wykonanie tez dobre, tylko jak dla mnie brakuje jeszcze tego, zeby bylo widac jak gościu dostaje :) jakas animacje ze tam obrywa, albo jakas krewka z tych krzakow wylatuje, bo tak to trza na punkty patrzec.

Fred 
Bohater

Główny edytor: TGF

3404 Prestiż
Wysłany: 01-05-2006, 18:56   

No to czas na ocenę gry :)

Grafika - 7/10 (Całkiem niezła! Menu sprawia wrażenie bardzo dopracowanego. Jest schludne i estetyczne. Podczas samej rozgrywki grafika też jest bardzo dobra ale wkurza mnie że tło jest zrippowane z neta, chyba że sam zrobiłes zdjęcie :P )

Dźwięki, muzyka - 7/10 (Nie ma się do czego przyczepić. Dźwięki są na naprawde wysokim poziomie, chodź mogłeś troche polepszyć jakość niektórych dźwięków, np. tych z Countera ;) Muzyka trzyma klimat, została bardzo starannie dobrana)

Grywalność - 4/10 (Niestety, ta jedna z najważniejszych cech w tego typu grach jest najsłabszym punktem gry :( . Brak tu jakiegoś trybu kariery płatnego zabójcy itp. Sama gra sprawia wrażenie wstępu, treningu)

Wykonanie - 9/10 (Musze przyznać że po tym co mi powiedziałes na GG liczyłem na pełne 3D :) Nie moge jednak narzekać bo silnik został wykonany bez zarzutu)

Podsumowanie - 7/10 (Całkiem niezła ocenka :) Ta gra na słuch może także polepszyć refleks. Tak trzymaj RX ;) )

Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy

33725 Prestiż
Wysłany: 01-05-2006, 21:39   

Wow. Tego w sumie się nie spodziewałam. Prosta gierka na dla odprężenia. Odskok od Projektu Tlen i Projektu Unkwadbi (nadal oferuję 1000 PP za odgadnięcie, jakiej gry kryptonimem jest "Projekt Tlen" ;) ).

Te tło to faktycznie zripowane z Neta, mój aparacik mógłby co najwyżej zrobić zdjęcie piwnicy (nieoświetlonej). Tylko wtedy wyglądałoby realistycznie. Przygotowałam jednak grę do możliwości prostego dodawania nowych teł, więc w każdej chwili mogę je dodać :)

Co do trybu kariery - hm, chyba żadna gierka tego typu nie ma czegoś takiego. Pomyślę nad tym, ale niczego nie obiecuję. Scenariusz potrzebny...

baq: Jak go wystraszysz, to tylko punkty, jak trafisz - jest dźwięk :)
Fred: Ja nie powiedziałam, że to 3D xD

Oferuję też 100 PP za znalezienie Easter Egga :)

Odpowiedz do tematu