NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Platformowa] Ojrzesz - na wyspie Ampadyna
Autor Wiadomość
KOSTartStudio 
Starszy szeregowy

Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pojedynki: być może

32 Prestiż
Wysłany: 31-03-2018, 21:10   [Platformowa] Ojrzesz - na wyspie Ampadyna

Tytuł: Ojrzesz

Gatunek: PLATFORMOWA

Autor: Artur Kościelny

Opis:
Wcielamy się w postać która powstała przez boga Procenteusza.
Zostajemy wysłani w różne zakątki świata by odnaleźć i uwolnić wszystkie Latające boskie słonie które zostały wykradzione przez złe moce. Słonie te wytwarzają alkohol którego zaczyna brakować na ziemi a złe istoty chcą go tylko dla siebie. Uratuj wszystkie słonie, zbieraj monety które wymienisz na bonusy, odkrywaj ukryte przejścia itp.
Uratuj świat.

Zrzuty ekranu:
https://scontent-mrs1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/29683415_1619255581445671_2104814466391242880_n.png?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeGbtDnwcd8OrqsSPglavVey5p4ytIlh9QoYyynY5XID9oVO0W83V3CqAKoK74XapWzyzcu-vMx1r-V5-jEpwN_NJntX0cdivn3hV9ZG_snkQw&oh=0e1d6dbd3b398da5936d29de204f8900&oe=5B27E5F3

Filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=Z9i3WIrz_uk

Download:
http://www106.zippyshare.com/v/8y4sZCRt/file.html

Uwagi:
Gra dopiero w fazie tworzenia przedmiotow postaci obiektow ale ciagle do przodu :)
Grafiki wszystkie robie sam ,animacje oraz muzyke tez bede robil.
Zakonczenie prac planuje na poczatek przyszłego roku gdyz zajmuje sie projektem po pracy.

msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~

Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP

40075 Prestiż
Wysłany: 31-03-2018, 22:52   

Cytat:
CIERPISZ!

Bardzo podobają mi się animacje głównego bohatera, mimo, że chyba nagrywanie niezbyt dobrze wyszło...
Nie podoba mi się kolorystyka elementów planszy vs. tła - skrzynki i platformy są jaskrawe, daleki plan też, bliższe drzewa za to są ciemne, przez co całość jest bardzo nieczytelna.
Czekam, w sumie dawno nie grałem w żadnego platformera.

KOSTartStudio 
Starszy szeregowy

32 Prestiż
Wysłany: 31-03-2018, 23:53   

No,to dlatego że nagrywane pierwszym lepszym programem do nagrywania pulpitu,postaram się lepiej to ogarnąć:)
Co do kolorów tez postaram się ogarnąć to nieco lepiej. Jeszcze sporo będzie na pewno zmieniane by wszystko ładnie ze sobą grało. ("Cierpisz!" występuje tylko w poziomie z treningu gdzie postać nie może zginąć dlatego jest tylko taki komunikat :) )

kamiledi15 
Kapitan

Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2

8474 Prestiż
Wysłany: 02-04-2018, 10:47   

Animacji jest sporo, choć są mało szczegółowe, przydałoby się więcej klatek. Niektóre z nich są też bezsensownie zapętlone, na przykład gdy się turlam w miejscu, trzymając strzałkę w dół, albo gdy stoję na drabinie, to postać rusza rękami, jakby chodziła, choć stoi w miejscu. Z błędów zauważyłem tylko jeden, gdy skoczy się z drabiny na ścianę, to można wykonać podwójny skok. Tak poza tym jest to dość standardowa platformówka, a fabuła wygląda trochę na wymyśloną w 5 minut. Z ciekawych pomysłów podobało mi się skakanie po tych znikających bąbelkach.

KOSTartStudio 
Starszy szeregowy

32 Prestiż
Wysłany: 02-04-2018, 17:39   

Bugi są bo rozkminiam jeszcze PMO w CF2.5. Turlanie poprawie bo grając od razu klikam ze strzałką więc nie zauważyłem:)
Co do skoku z drabiny to tyczy się PMO które jeszcze ogarniam. ;) Fabuła akurat na podstawie pomysłu (z 2008 r.) gdy w wojsku narysowałem komiks na ten temat:) może poprawiony graficznie będzie dołączony do gry w scenkach:)
Dziękuje za rady a błędy postaram się na bieżąco poprawiać;)

kamiledi15 
Kapitan

Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2

8474 Prestiż
Wysłany: 02-04-2018, 23:23   

No proszę, własny komiks, który po latach wraca jako gra, to temat bardzo dobrze mi znany :D W takim razie ciekawe, co z tego wyjdzie.

jarlfenrir 
Generał brygady

37283 Prestiż
Wysłany: 03-04-2018, 07:33   

Graficznie nie jest źle, ale gameplayowo ma taki feel jak platformówka zbudowana na wbudowanych ruchu platformowym...
Jeden szczegół ,który szczególnie mnie irytował - jak chcę skoczyć w bok, strzałkę muszę nacisnąć, kiedy chłopek jest już w powietrzu, inaczej wykona skok pionowy w górę.

KOSTartStudio 
Starszy szeregowy

32 Prestiż
Wysłany: 03-04-2018, 20:43   

Ojj chyba będę musiał chyba pomyśleć o pomocy przy ruchach. Robiłem kilka tutoriali ale nie wychodzi to tak dobrze a chcąc zrobić inny ruch to już w ogóle mi się wszystko psuje. A bez dobrego silnika nie mam co robić kolejnych plansz.

Odpowiedz do tematu