NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[kaleki gitarzysta] Temporal
Autor Wiadomość
Temporal 
Podporucznik
CP user

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev

393 Prestiż
Wysłany: 24-12-2014, 20:40   [kaleki gitarzysta] Temporal

Cześć, jestem Mariusz, a to mój dishwasher. Za namową Fadexa i Aleksa zakładam o to ten temat (bardziej przekonał mnie ten drugi Pan :P ). Ponoć coś ukrywam więc:
- jestem Mariusz...zagadka mojego imienia rozwiązana
- byłem kiedyś klikowcem, tworzyłem gry w click&play'u, TGFie, MMFie... nie stworzyłem żadnej grywalnej gry
- hobbystycznie rzępolę sobie na gitarze. Posiadam kaczke zw-45 zakka wylda pomimo, że nienawidzę strasznie tego przereklamowanego gitarzysty. Używam kostek dunlopa o wymiarach 1.0 mm i 1.5mm. W życiu miałem z 3 gitary, wszystkie budżetowe, w tym ostatnia gra dość pro jak na swoją cenę. Gram stroje Standard E albo standard A. Uważam że ludzie ktorzy narzekają na plastikowe brzmienie cyfry, to fanatycy którzy w ślepym teście nie potrafią wskazać co jest znienawidzonym plastikiem a co naturalnie brzmiącą lampą.
- hobbystycznie i komercyjnie (dorywczo) bawię się w grafikę 3d. Głównie utrzymuję się jednak z całkiem innej dziedziny.

W sumie to i tak wszyscy mają to gdzieś, ja sam także... no ale miałem pokazać, że nic nie ukrywam i brak Facebook'a, to nie żadna tajemnicza sprawa/spisek i coś tam jeszcze, to specjalnie tworzę ten wątek.

Duża ilość bezsensownego tekstu a Aleksowi zależało na tym:

Copy pasta, bo nie chce mi się pisać opisu od zera:

Ok, I'am serious now. The final render of Flutterbat. Don't make fluttershy... flutterbat cry :P

Software:
Blender 2.7a (modeling, skinning, rigging)
Vray standalone 2.0 (for rendering)
Photoshop CS3 (for texturing and compositing/postprocessing)

I will realase the models and blend file soon.

I hope you like it.

PS. Ten wątek to nie żadne prowo, trolling czy coś tam jeszcze. Napisałem to trochę w humorystyczny sposób, ale nie mam na celu z niczego się naśmiewać i prowadzić jakiś flame. Aleks poprosił o przywrócenie tematu, więc postanowiłem zrobić to tak by wszystkim pasowało, a zarazem odnieść się do tego, że Temp coś tam ukrywa. W ten sposób Flutterka powraca, a ja coś tam zdradzam więcej o sobie.

Soundcloud

BROO 
Bohater
Wizard x-)

Główny edytor: TGF
Pojedynki: nie

31676 Prestiż
Wysłany: 27-12-2014, 20:38   

Oral nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną! Coś się stało :--<?
Jeszcze pamiętam jak uczyłeś/aś mnie o co chodzi z renderami. Nic nie pamiętam contentu, tylko gadanie o fuzji i ratowaniu czegoś (zakładaniu rzeczy dla TRU ludzi)! Aha, Tempor jedyny TRUE człowiek tutaj (a nie plastikowe Fadexy i inne Fadexy, Fadex i inni rezydenci CK).
Niestety kucyki to nie moja działka, a gitar nie rozumiem. Fala akustyczna taka ciągła i pociągła, wolę klawisze.

Czemu tylko jeden render i zero infodumpingu o tej sztuce?

Ayth 
Podporucznik

Główny edytor: KNP
Pojedynki: nie

7545 Prestiż
Wysłany: 28-12-2014, 10:30   

Temporal napisał/a:
Cześć, jestem Mariusz

BROO napisał/a:
Oral nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną!

yhm

Temporal 
Podporucznik
CP user

393 Prestiż
Wysłany: 28-12-2014, 11:44   

BROO napisał/a:
Oral nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną! Coś się stało :--<?
Jeszcze pamiętam jak uczyłeś/aś mnie o co chodzi z renderami. Nic nie pamiętam contentu, tylko gadanie o fuzji i ratowaniu czegoś (zakładaniu rzeczy dla TRU ludzi)! Aha, Tempor jedyny TRUE człowiek tutaj (a nie plastikowe Fadexy i inne Fadexy, Fadex i inni rezydenci CK).
Niestety kucyki to nie moja działka, a gitar nie rozumiem. Fala akustyczna taka ciągła i pociągła, wolę klawisze.

Czemu tylko jeden render i zero infodumpingu o tej sztuce?

Sarkastyczny jak zawsze a moze i bardziej :D Szkoda, ze cie zawiodlem, ale musisz zrozumiec, mam swoje lata i nie mam sily na takie wybryki jak kiedys. Bedziu widze tez zniknal ze sceny, nie ma komu robic szumu na scenie :(

3m sie Broo

Soundcloud

Sporek 
Bohater
Niechciany

Główny edytor: MMF2
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: być może
Steam:

13406 Prestiż
Wysłany: 28-12-2014, 20:18   

Pewnie żartujesz :) Chyba, że nazywasz się Marianna.

Temporal 
Podporucznik
CP user

393 Prestiż
Wysłany: 29-12-2016, 19:17   

Tak sobie pomyślałem, że będę sobie tutaj spamował moimi graficzkami z side projektów, jakimiś screenshotami siatek, nodów i innych takich badziewi. Shouty się przewijają, discord w sumie jeszcze szybciej więc chyba taki jeden zbiorczy wątek ma większy sens.

Na start Ksiądz Mięnczysław przypomina o swoim istnieniu:

Z aktualnych rzeczy tak WIP w klimatach kucykowych:

Użyte oprogramowanie to Blender, Vray i Photoshop. W przyszłości pewnie będą się tutaj pojawiać jakieś pierwsze graficzki z mojej gry "The meaning of life".

Soundcloud

Mateusz 
Starszy chorąży
GT member

16499 Prestiż
Wysłany: 17-01-2017, 00:15   

Cześć Temp. Zawsze Cię podziwiałem za twoje rendery i do dzisiaj wspominam Tajemnicę, ten RPG, chociaż głównie dlatego, że miał koszmarną grafikę :D

Kyogi 
Starszy sierżant
Mentalny Pupogłowy

Drugi edytor: MMF2
Pojedynki: być może
Steam:

2767 Prestiż
Wysłany: 18-01-2017, 15:16   

Rendery z kucykami > kucyki 2D

dawaj wincyj prosze <3

Temporal 
Podporucznik
CP user

393 Prestiż
Wysłany: 19-01-2017, 15:46   

Mateusz napisał/a:
Cześć Temp. Zawsze Cię podziwiałem za twoje rendery i do dzisiaj wspominam Tajemnicę, ten RPG, chociaż głównie dlatego, że miał koszmarną grafikę :D

To Ty jeszcze żyjesz? Stara gwardia wraca na PSK? Tajemnica to relikt przeszłość :) Czasami po latach lubię sobie odpalić którąś część i się pośmiać z tego "potworka" :D . Twórcą gier raczej nigdy nie będę :P Gdyby jednak nie ta śmieszna Tajemnica, to nigdy bym się nie zainteresował grafiką 3d, więc jakieś pozytyw z tego wyszedł :)

Soundcloud

Temporal 
Podporucznik
CP user

393 Prestiż
Wysłany: 27-01-2017, 09:47   

Wreszcie znalazłem trochę czasu i ukończyłem to draństwo:

Soundcloud

Odpowiedz do tematu